Zpět na » Synot liga » Výsledky Tipsport Cupu (07.02.2007)

Synot liga - Výsledky Tipsport Cupu (07.02.2007)

0

07.02. - Dnes pokračoval Tipsport Cup posledními třemi zápasy ve skupinách. Liberci výhra nad Jihlavou do semifinále nepomohla, protože již před utkáním bylo jasné, že první příčku zajišťující start v sobotním semifinále udrží Mladá Boleslav. Příbramský útočník Huňa se v duelu s Žižkovem blýskl hattrickem.

FC Slovan Liberec - FC Vysočina Jihlava 2:0 (1:0)

Čtvrtou výhru ve čtyřech zápasech si připsali svěřenci Vítězslava Lavičky, posledním soupeřem jim byla druholigová Jihlava. Do vedení poslal Slovan Brazilec Sales, jenž usměrnil do sítě střelu Nezmara. Druhou branku posledního mistra liga vsítil Kostaričan Parks, který si půl hodiny před koncem pohrál s jihlavskou obranou a překonal brankáře Tulise. Hráči tak nadělil svému trenérovi, který získal ocenění pro nejlepšího trenéra roku 2006, dárek v podobě vítězství.

Branky: 22. Sales, 63. Parks

FK Marila Příbram - FK Viktoria Žižkov 4:0 (2:0)

O postupujícím ze skupiny A bylo již před tímto duelem rozhodnuto, ale oba týmy neměli na svém kontě žádné vítězství, což chtěli v tomto duelu napravit. Povedlo se to příbramské Marile, která již hrála před očima svého šéfa Jaroslava Starky, který byl propuštěn z vazby. O první branku se zasloužil záložník Sviták, který zužitkoval přesný centr Otepky. Do konce poločasu se skóre měnilo ještě jednou, to se poprvé v utkání trefil Daniel Huňa. Tento sedmadvacetiletý útočník se ve druhém poločase v rozmezí pěti minut okolo šedesáté minuty trefil ještě dvakrát a uzavřel nejen svůj hattrick, ale i brankový účet zápasu.

Branky: 16., 55. a 60. Huňa, 6. Sviták

SK Kladno – FC Viktoria Plzeň 2:1 (2:0)

O osudu utkání rozhodli hráči Kladna již v prvních patnácti minutách, kdy si zajistili dvoubrankový náskok. V páté minutě zahrával kladenský Kratochvíl rohový kop, Kousal prodloužil na zadní tyč, kde zakončoval Farbák. O deset minut později zvýšili svěřenci trenéra Koubka své vedení. Ăštočník Kousal nadělal problémy plzeňské obraně, brankář Daněk ho ve snaze odkopnout balon nastřelil a míč skončil v plzeňské brance. To byl ale poslední moment střelce Kousala na hřišti, musel totiž pro zranění vystřídat. Poté již kladenští fotbalisté Daňka v brance Plzně nepřekonali. Naopak z branky se radovali hráči Viktorie, když patnáct minut před koncem snížil Pilař na konečných 2:1.

Branky: 5. Farbák, 13. Kousal – 78. R. Pilař