Zpět na » Synot liga » Slavia nejspíše posílí

Synot liga - Slavia nejspíše posílí

0

Líbilo se

07.02. - Do Slavie má namířeno makedonský záložník Arben Nedzipi. Klub nově testuje pětadvacetiletého Brazilce Michela Fernanda Costu a zájem mají v klubu i nadále o příbramského Otepku.

Slavia vyzkouší Michela Fernanda Costu, který do Prahy dorazil včera večer. Dnes absolval s týmem trénink. Fernando Costa je pětadvacetiletý střední záložník, v druholigovém týmu Gremio Barueri vykonává funkci kapitána. Ve Slavii by nebyl prvním Brazilcem, již dříve se v ní prosadil Evandro Adauto da Silva, naopak Luis Jefferson či Branco nenapnili očekávání. Nyní v klubu působí Rogério Márcio Botelho, jenž používá spíše přezdívku Gaúcho.

O případném angažování Fernanda by se mělo rozhodnout za dva týdny na herním soustředění na Kanárských ostrovech

Ve Slavii již dříve uspěl na testech dvacetiletý záložník Arben Nedzipi z Makedonie a jelikož klub stojí o jeho přestup, začnou slávisté jednat s jeho mateřským klubem Sloga Jugomagnat o finanční stránce přestupu.

Do Slavie však může zamířit i hráč z jiného prvoligového klubu, a to záložník Rudolf Otepka z Marily Příbram. "Kluby se teď asi nějak tahají o peníze. Já osobně jsem rozhodnutý, chtěl bych do Slavie," řekl v úterý deníku Sport Otepka.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články