Zpět na » Synot liga » Rozhodnuto: Prima bude vysílat EURO 2008

Synot liga - Rozhodnuto: Prima bude vysílat EURO 2008

0

Líbilo se

05.02. - Televizní stanice Prima oficiálně získala vysílací práva na ME ve fotbale v Rakousku a Ĺ výcarsku. Fotbalové přenosy na Primě poběží po celou dobu tohoto šampionátu, od 7. do 29.června 2008. Televize slibuje, že tomuto fotbalovému svátku přizpůsobí svoje vysílací schéma. Mluvčí Primy pro FotbalPortal.cz řekla, že všechna utkání budou na volně přístupné stanici!

„Z výsledku výběrového řízení mám velkou radost. Fotbal je v České republice národním sportem, o to větší je vysílání takovéhoto podniku pro naši televizi výzvou a závazkem. EURO 2008 bude programovou prioritou tohoto roku, už nyní se rozběhnou přípravy tak, aby červnové dny roku 2008 byly pro diváky opravdovým fotbalovým svátkem. Fotbalu se přizpůsobí celé vysílací schéma televize. Počítáme s maximálním množstvím přímých přenosů i záznamů fotbalových utkání. Nebudou chybět fotbalová studia, komentovaná zpravodajství, prostě nic, co k fotbalu patří a co sportovní fanoušci očekávají,“ říká Aleksandras Cesnavicius, generální ředitel Prima TV ve své tiskové zprávě.

FotbalPortal.cz kontaktoval tiskovou mluvčí Primy Janu Malíkovou, která nám odpověděla na naše dotazy.
Kdo to bude komentovat?
Velmi kvalitní komentátorský tým. Do startu Mistrovství Evropy je však ještě více než rok dlouhá doba. V tuto chvíli je tedy předčasné hovořit o konkrétních jménech.

S kolika zápasy-přímými přenosy počítáte na volně přístupném kanále?
Počítáme se všemi zápasy, jejichž odvysílání jsme garantovali zakoupením vysílacích práv. To znamená celkem 31 zápasů. Většina v přímém přenosu, pokud se zápasy budou časové krýt, ten atraktivnější odvysíláme v přímém přenosu, další pak ze záznamu.

Bude i studio ke každému zápasu?
Ano. Počítáme s fotbalovým studiem.

Hodláte zprovoznit digitální sportovní kanál?
Tato otázka je velmi předčasná. Záleží na tom, jak bude proces digitalizace probíhat.

/ fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články