Zpět na » Synot liga » Zlín - HFK Olomouc 2:0

Synot liga - Zlín - HFK Olomouc 2:0

0

04.03. - Holice drželi dlouho s prvoligovým soupeřem bezbrankovou remízu. Zlín se dokázal prosadit až v 67. minutě.

První půle mnoho fotbalové krásy nepřinesla. Hrálo většinou se mezi oběma šestnáctkami a bez šancí. Zlínu se nedařilo překonat pozornou obranu soupeře a ani samotná hra obou mužstev nevykazovala příliš vysoké parametry.

Po změně stran už byl Zlín o poznání aktivnější a na nohy je postavila zejména první branka ze 67. minuty, kdy se po rohovém kopu Vidličky prosadil svým typickým důrazem před bránou Činčala. Za dalších jedenáct minut pak připravil pro promrzlé diváky parádní lahůdku Martin Vyskočil, jenž z hranice pokutového území napřáhl a střelou od tyče překonal olomouckého gólmana Martina Doležala.

HFK Olomouc je aktuálně na třetím místě. Klub se bude chtít prát o postup do nejvyšší soutěže. Na druhou Jihlavu ztrácí HFK pouze bod, na vedoucí Žižkov bodů pět. Důležitý bude vstup do jarní části. HFK Olomouc přivítá v sobotu 10.3. od 15:00 na svém stadionu Čáslav, která je osmá.

Zlín – HFK Olomouc 2:0 (0:0)
Branky: 67. Činčala 1:0, 78. Vyskočil 2:0
Rozhodčí: Goňa – Krajča, Batík
Zlín: Zlámal - Vidlička, Janíček, Zbožínek, Penner - Dian (35. Kraus), Zúbek, Opiela (46. Ĺ mahaj), Červenka (70. Lukaštík) - Žůrek (46. Vyskočil), Bača (60. Činčala).
HFK Olomouc: Doležal-Lošťák, Kalvoda, Kotůlek, Josefík-Spáčil (46.Dadák), Grim, Lukášek, Ĺ kuta (30.Los)-Kazár (65.Krutý), Da Silva (65.Korčián)