Zpět na » Synot liga » Plzeň - Ústí nad Labem 3:2 (2:0)

Synot liga - Plzeň - Ústí nad Labem 3:2 (2:0)

0

04.03. - Viktoria Plzeň zvládla svou ligovou generálku, když porazila v divokém utkání plném gólů druholigové Ăšstí nad Labem.

Aktivně hrající Viktoria se branky dočkala ve 12. minutě. Martin Fillo uvolnil Malchárka a ten nekompromisní střelou poslal svůj tým do vedení 1:0. Na 2:0 zvyšoval po individuální akci v 18. minutě Václav Procházka a stanovil tím poločasový výsledek. Ten mohl ještě změnit po faulu na Jarolíma v pokutovém území Ferenc Róth, ale pokutový kop se stal kořistí gólmana Ăšstí.

Hned v úvodu druhé půle se ocitl ve výhodné pozici Tomáš Borek, ale chybělo přesnější zakončení. Stejný hráč si v 50. minutě vysloužil potlesk tribun za dělovku z pětadvaceti metrů, která jen olízla železnou konstrukci branky. Poté několikrát zazlobili hosté, ale plzeňská obrana společně s Daňkem obstála. V 69. minutě se branky dočkali hosté, když autorem byl Martykán. O sedm minut později se opět měnilo skore. Ferenc Róth zahrával standardní situaci, k míči se dostal k Martinu Psohlavci a nezaváhal 3:1. Definitivní podobu výsledku ale dali hosté, kteří Mašanským tři minuty před koncem snížili na 3:2.

FC Viktoria Plzeň - MFK Ăšstí nad Labem 3:2 (2:0)
Góly: 12. Malcharek 1:0, 18. Procházka 2:0, 66. Martykán 2:1, 73. Psohlavec 3:1, 87. Mašanský 3:2
Rozhodčí: M. Paták - V. Paták, Hudeček, Diváků: 300
ŽK: 74. Martykán (Ăšstí nad Labem), 84. Knakal P. (Plzeň)
Sestava Plzně: Daněk - Limberský (46. Trapp), Müller (46. Knakal), Rada (46. Zakopal), Smola (46. Ĺ íma) - Malár (46. Borek), Procházka, Jarolím, Róth - Fillo (46. Psohlavec), Malchárek (72. T. Krbeček)