Zpět na » Synot liga » Odejde Sionko z Gers?

Synot liga - Odejde Sionko z Gers?

0

Líbilo se

16.03. -

Český reprezentant Libor Sionko uvažuje o odchodu z Rangers, kvůli neshodám s manažerem Walterem Smithem. Od něj totiž nedostává již tolik šancí, jako pod bývalým koučem Gers Le Guenem.

Sionka si v létě do týmu přivedl právě předchůdce Smithe Le Guen z Austrie Vídeň. Pod ním český reprezentant nastupoval v základní sestavě týmu. Po odvolání Le Gueana a dosazení Smithe již Sionko však nedostává tolik šancí, kolik by si představoval.

"Za minulý měsíc a půl jsem nastoupil jen ve velmi málo zápasech. Většinou jsem byl poslán do hry až v průběhu zápasu. Pan Smith má pravděpodobně jiné představy o vedení týmu než bývalý manažer klubu a nahrazuje mě jinými hráči. Hodlám přesvědčit nového trenéra, avšak svůj odchod z klubu nevylučuji," řekl Sionko.

Sionko by mohl odejít do Francie, kde se o něj zajímá St. Etienne, které trénuje Ivan Hašek, nebo do Paris Saint Germain, kde je koučem právě Le Guen. Dalšími zájemci jsou také anglické kluby Bolton a Newcastle. Avšak vedení týmu z Glasgow zatím o uvolnění tohoto hráče nechce ani slyšet.

Nyní se o českého reprezentanta nejvíce zajímá PSG, kterému hrozí sestup z nejvyšší francouzské soutěže. Trenér Le Guen se snaží obměnit svůj kádr a rád by navázal na spolupráci s nedávnými svěřenci. Už ve čtvrtek si z Gers přivedl záložníka Jérémyho Clémenta.

Bohumil Segeťa / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články