Zpět na » Synot liga » Kolář se vrací do Plzně, podepsal dvouletou smlouvu

Synot liga - Kolář se vrací do Plzně, podepsal dvouletou smlouvu

Kolář se vrací do Plzně, podepsal dvouletou smlouvu © fcviktoria.cz - Daniel Kolář se spoluhráči z Viktorky

0

Líbilo se

01.06. - Po angažmá v tureckém Gaziantepsporu se do české nejvyšší soutěže vrací záložník Daniel Kolář. S Plzní podepsal dvouletý kontrakt a s týmem bude chtít navázat na úspěšné období. Před odchodem do Turecka totiž Kolář získal s Viktorií čtyři tituly.

Loni v létě po osmi letech opustil Viktorii Plzeň a zamířil na své první zahraniční angažmá. Povedené ale rozhodně nebylo. V tureckém Gaziantepsporu toho i kvůli zranění příliš neodehrál a v únoru s ním klub rozvázal kontrakt.

Kolář se tak vrátil do Česka a na jaře se individuálně připravoval na další sezónu. Již od března bylo ale známo, že se vrátí do Plzně. A dnes se tak definitivně stalo, s Plzní podepsal dvouletou smlouvu a již se těší na obnovení spolupráce s trenérem Pavlem Vrbou.

„Velmi se těším i na fanoušky. Je to jeden z faktorů, proč jsem se vrátil. Doufám, že si spolu užijeme hodně hezkých chvil. Už jsme mluvili několikrát i s trenérem Pavlem Vrbou. Známe se a víme, co od sebe čekat, takže se na obnovení spolupráce těším,“ řekl pro oficiální plzeňské stránky Kolář.

Radost samozřejmě panuje i na druhé straně, k přestupu se vyjádřil generální manažer Viktorie Adolf Šádek. „Věříme, že zde naváže na úspěchy, které s klubem zažil a velkou měrou se na nich podílel. Přejeme mu hodně úspěchů a aby se mu u nás dařilo,“ dodal Šádek.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články