Zpět na » Synot liga » Dohrávky přinesly vítězství Čáslavi a Jakubčovic

Synot liga - Dohrávky přinesly vítězství Čáslavi a Jakubčovic

0

27.03. - V úterních dohrávkách zvítězili Čáslav a Jakubčovice. Původně měly hrát tyto týmy o víkendu, ale po sněhové nadílce by se hřiště nestačily dát do adekvátního stavu, a tak se hrálo až v úterý.

Jakubčovice se tak díky své výhře posunuly na páté místo. Mají tak už pouze dvoubodovou ztrátu na Bohemians 1905 a opět se tak přiblížili ke špici tabulky. Čáslavi výhra pomohla poskočit na osmé místo do klidného středu tabulky.

Hlučín - Čáslav 0:2 (0:0)

V první půli se do šancí dostávali domácí, ale opět doplatili na jejich neproměňování. Dobré příležitosti nevyužili Žižka s Tothem. Hosté se v první půli do žádné velké šance nedostali.

Hosté se však dočkali na začátku té druhé, kdy se po rohovém kopu trefil Haniak. Po té si domácí vytvořili územní převahu, ale do šancí se nedostávali. Naopak vedení Čáslavi mohl pojistit Gross, ale Kosmál předvedl výborný zákrok. Pojistka tedy přišla až v nastavení, kdy přesně zamířil Kurak.

Góly: 48. Maniak 0:1, 90+2. Kurak 0:2 Rozhodčí: Hrubeš (delegát Gric mu udělil známku 7) - Pokorný, Drastich
ŽK: Žižka, Hornyak, Bogdaň – Broschinský Diváků: 365
Hlučín: Kosmál - Volek, Sáblík, Ĺ vrček, Hornyak - Žižka, Tirer, Prokeš (73. Bogdaň), Toth - Havlíček (56. Hanus), Dombi (81. Skotnica)
Čáslav: Ĺ venger - Gross, Mráz, Ĺ rámek, Razím - Podrazký (74. Kurak), Broschinský, Haniak, Kunáček - Klesa, Jirouš (88. Urban, 90+1. Ĺ iranec)

Jakubčovice – Olomouc B 3:2 (1:1)

Celkem pět gólů mohli vidět diváci ve Fulneku, kde hrají domácí zápasy Jakubčovice. Domácí vedli již od 19. minuty, kdy se po přesné přihrávce od Svatonského prosadil Martin Prohaszka. Domácí byli nadále lepší, ale před koncem první půle přišel šok. Hostující Ĺ ultes zakončil jeden z brejků a bylo to rázem 1:1.

Druhá půle byla už vyrovnanější. V 53. minutě poslal opět domácí do vedení Jan Baránek. To však zase neudrželi a za devět minut se radoval hostující Aleš Chmelíček. Když už se schylovalo k remíze, míč potáhl Svatonský, přihrál Baránkovi a ten zavěsil nekompromisně pod břevno. Baránek si tak připsal svou druhou branku v utkání a Svatonský svou druhou asistenci.

Góly: 19. Prochaszka 1:0, 44. Ĺ ultes 1:1, 53. Baránek 2:1, 62. Chmelíček 2:2, 90. Baránek 3:2
Rozhodčí: Čecháček (delegát Pala mu udělil známku 7) - Galo, Santarius ŽK: Fischer - Komárek, Vojáček, König Diváků: 486
Jakubčovice: Kolár – Mikula, Kuděla, Krajčivič, Daněk (8. Vondra) - Hanus, Fischer, Baránek, Krohmer - Svatonský, Prohaszka
Olomouc B: Vojáček - Konig, Komárek, Hudec, Ĺ kerle - Ĺ těpán, Hochmeister, Ĺ alomoun, Pulkert - Ĺ ultes, Chmelíček