Zpět na » Synot liga » Teplice porazily českou dvacítku

Synot liga - Teplice porazily českou dvacítku

0

26.03. - Fotbalisté Teplic přehráli v nedělním přípravném utkání na Stínadlech reprezentační výběr České republiky do dvaceti let 3:0. Utkání sledoval i bývalý teplický trenér Vlastislav Mareček. Teplickým fotbalistům chyběl nejlepší střelec Džeko, který si stejně jako Fenin plnil své reprezentační povinnosti.

Svěřenci reprezentačního kouče Soukupa inkasovali již po pěti minutách hry, kdy se z přímého kopu trefil Michal Doležal. O deset minut později mohl vyrovnat příbramský útočník Jungr, ale jeho střela skončila na Slavíkově tyči. O chvíli později se v šanci ocitl Ĺ turma, ale na Böhmovu přihrávku nedosáhl. Trest tak přišel na druhé straně, střelec první branky Doležal našel svým centrem Dorta, který hlavou překonal Fryštáka v české brance.

Česká dvacítka do druhého poločasu narukovala s pěti novými hráči, kteří výkon týmu sice pozvedli, ale brankový úspěch nezaznamenali, stejně jako Fenin, kteří se do utkání proti svým spoluhráčům dostal až po hodině hry. Těsně před koncem pojistili domácí fotbalisté svoje vedení Dragounem, který si naběhl na Doležalův centr.

FK Teplice - Česká republika "20" 3:0 (2:0)

Branky: 5. Doležal, 27. Dort, 87. Dragoun

Teplice: Slavík (46. Belic) - Doležal, Lukáš (64. Pimpara), Krmaš, Merzič (56. Dragoun) - Ĺ tohanzl, Sabou, Benát, Verbíř - Dort (64. Franc), Ohněník (56. Valenta)
ČR "20": Fryšták (46. Petr) - Kubáň (46. Ĺ vec), Suchý, Pavlík (46. Mazuch), Krob -Kalouda (61. Mičola), Vacek (46. Janda), Kúdela, Ĺ turma (61. Fenin) - Jungr, Böhm (46. Střeštík)