Zpět na » Synot liga » Jablonec v přípravě porazil Kladno

Synot liga - Jablonec v přípravě porazil Kladno

0

26.03. - Reprezentační přestávku vyplnily týmy Jablonce a Kladna vzájemným duelem. V nedělním přátelském utkání na Strahově porazili fotbalisté Jablonce Kladno 2:1.

První poločas byl vyrovnaný a žádné vážnější akce se ani před jednou branku neudáli, proto hráči odcházeli do kabin za bezbrankového stavu.

Do druhého poločasu nastoupilo na kladenské straně pět nových hráčů, jablonecká sestava se změnila na třech postech a konečně začly padat góly. První přišel po hodině hry, když po standartní situaci Jablonce se z voleje prosadil útočník Smíšek. Druhý jablonecký gól přidal pět minut před koncem krásnou střelou mladý záložník Valenta. Poté přišel tlak kladenských, kteří stihli pouze snížit na rozdíl jedné branky, o střelecký zásah se zasloužil Veleba. V úplném závěru mohl ještě vyrovnat kanadský útočník Simpson, ale jeho pokus lapil na brankové čáře Ĺ pit.

SK Kladno - FK Jablonec 1:2 (0:0)
Branky: 87. Veleba - 62. Smíšek, 84. Valenta

Kladno: Pavlík - Pončák (61. Williams), Farbák (46. Beneš), Killar, Hamouz - Cigánek(46. Kratochvíl), Strnad (46. Ĺ elicha), Simpson, Kalina (46. Čáp) - Veleba, Kaciáň (46.Gecov)
Jablonec: Ĺ pit - Laciga (46. Zábojník), Homola, Fukal, Flachbart - Petržela (81. Peškár), Kordula, Baranek (46. Valenta), Weber - Smíšek, Svátek (46. Nulíček)