Zpět na » Synot liga » Vlček dostal pozvánku do reprezentace

Synot liga - Vlček dostal pozvánku do reprezentace

0

Líbilo se

22.03. - Dvaadvacátým nominovaným hráčem pro nadcházející kvalifikační dvojzápas s Německem a Kyprem se stal Stanislav Vlček. Dnes ho povolal trenér Karel Brückner kvůli tomu, že David Lafata se stále nestihl vyléčit z virózy.


David Lafata onemocněl minulý pátek a od té doby se léčí doma. Sice se objevil na pondělním srazu reprezentačního týmu, ovšem ihned se vrátil do Budějovic, kde bydlí. Podle lékařů není jeho stav takový, aby mohl hrát.

Stále však není vyloučeno, že se Lafata k národnímu týmu připojí před zápasem s Kyprem, který se bude hrát ve středu v Liberci.

Kvůli absenci Lafaty se tak dostalo na Vlčka, který byl v užším výběru možných adeptů na donominování. Vedle útočníka Slavie na tomto seznamu figuroval podle vyjádření reprezentačního trenéra Brücknera i Karel Piták.

Vlček zatím za národní tým nastoupil čtyřikrát, ovšem všechno to byly pouze přípravné zápasy. Naposledy si zahrál v únoru proti Belgii. V reprezentaci branku ještě nevstřelil, v letošním ligovém ročníku má zatím na kontě osm přesných tref.

"Určitě jsem rád že můžu u takového zápasu být a jestli můžu nastoupit, to si netroufám teď říct," řekl nám dnes sám hráč.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články