Zpět na » Synot liga » Sparta si v přípravě zastřílela

Synot liga - Sparta si v přípravě zastřílela

0

21.03. - Během reprezentační přestávky fotbalisté Sparty nijak nezahálí, dnes v přípravném utkání deklasovali divizní Loko Vltavín 7:0.

Trenér Michal Bílek neměl k dispozici čtveřici reprezentantů (Blažek, Kulič, Kolář, Kadlec). V utkání nenastoupil ani letenský kapitán Řepka, obránce Drobný, ani mladý záložník Hušek, který kvůli zranění z utkání v Příbrami přišel o možnost startu za reprezentační jedenadvacítku.

Do branky se tak očekávaně postavil exteplický Tomáš Poštulka, ve stoperské dvojici vedle mladého Kučery operoval Pavel Mareš.

Sparťané se do svého soupeře pustili hned od začátku, již v páté minutě otevřel skóre zápasu Jun. Kolem třicáté minuty se dvakrát v rozmezí deseti minut trefil sparťanský kanonýr Došek a poločasový brankový účet uzavřel francouzský záložník Ludovic Sylvestre.

Druhý poločas začal stejně jako ten první a opět po pěti minutách hry se měnilo skóre, tentokráte si gólový úspěch připsal Matušovič. O dalších pět minut později přidal svojí druhou trefu v utkání Jun a deset minut před koncem se také podruhé v utkání trefil Matušovič.

Vrásky trenéru Bílkovi může dělat pouze zranění slovenského obránce Zábavníka, který čtvrt hodiny před koncem odkulhal ze hřiště s bolestí v koleni.

AC Sparta Praha - Loko Vltavín 7:0 (4:0)
Branky: 5. a 55. Jun, 25. a 34. Došek, 45. Sylvestre, 50.a 83. Matušovič

Sestava Sparty
:
1. poločas: Poštulka - Pospěch, Mareš, Kučera, Zabavník - Ančic, Sylvestre, Horváth, Matušovič - Došek, Jun
2. poločas: Poštulka - Kisel, Kučera, Zabavník, Mareš - Ančic, Sylvestre, Horváth, Matušovič - Došek, Jun