Zpět na » Synot liga » Nejhůře dopadl Tacina

Synot liga - Nejhůře dopadl Tacina

0

10.04. - Rozhodčí Roman Tacina dostal nejnižší známku v 20. kole 2. ligy. Za svůj výkon v zápase Hlučín – Hradec Králové obdržel pětku.

Hostující trenér se po zápase pustil do sudího pěkně zostra. Pro oficiální web Hradce Králové uvedl: „Už dlouho jsem nebyl po zápase tak otrávený a strašně mi to na fotbale vadí. Od začátku zápasu rozhodčí pískali naprosto tendenčně“. V samotném utkání vedl Hradec 1:0, domácí pak během první půle utkání obrátili i díky penaltě za ruku. Hradec dokázal vyrovnat až deset minut před koncem.

Ve 20. kole si nejlépe vedli Petr Čecháček a Tomáš Kocourek. Oba dostali osmičku. Jediný sudí na prvoligové listině Jan Jílek zvládl šlágr kola Žižkov – Jihlava a potvrdil tak dobrou jarní formu.

Hodnocení rozhodčích 20. kolo:
Kocourek - 8 - Jakubčovice - Bohemians (delegát Pařízek)
Ĺ těrba - 6 - Blšany - Čáslav (delegát Veltruský M.)
Čecháček - 8 - Vítkovice - Opava (delegát )
Mikel - 7 - Třinec - Sigma Olomouc "B" (delegát Kundelius)
Jílek - 7 - Žižkov - Jihlava (delegát Starý)
Tacina - 5 - Hlučín - Hradec Králové (delegát Duda)
Santarius - 7 - HFK Olomouc - Sokolov (delegát Ruš)
Ardeleánu - 7 - Bystrc - Ăšstí nad Labem (delegát Červený)

Delegátská stupnice známek: 10 - excelentní, výjimečný výkon, 9 - výborný, 8 - velmi dobrý, 7 - dobrý, 6 - průměrný, 5 - uspokojivý, 4 - neuspokojivý, 3 - špatný, 2 - velmi špatný, 1 - mimořádně špatný