Zpět na » Synot liga » Slavia Praha - SIAD Most 3:0 (2:0)

Synot liga - Slavia Praha - SIAD Most 3:0 (2:0)

0

08.04. - Na pražský Strahov dnes přijel severočeský Most, který jako poslední tým dokázal Slavii porazit. Od té doby však Slavia neprohrála čtrnáct zápasů v řadě, posledních sedm v řadě vyhrála.

Most tedy přijížděl do Prahy s cílem neprohrát a pokud možno vstřelit branku. Jeho plány se však začali bortit již v desáté minutě, když skóre otevřel na konci deváté minuty kanonýr Vlček. Poté se více do hry začali dostávat domácí hráči, kteří hromadili jednu neproměnou šanci za druhou dokud minutu před koncem poločasu nepřidal druhou branku Tomáš Hrdlička.

Po návratu z kabin poté Most zcela odpadl a Slavia si dělala s hosty co chtěla. Vlček se řítil třikrát v úhlu sám na brankáře, ale dvakrát hledal přihrávkou lépe postaveného hráče přímo před Vaniakem, jednou vystřelil nepřesně. To ho však nemuselo příliš mrzet, neboť již od pětapadesáté minuty vedla Slavia zásluhou peřsné dorážky Jandy 3:0.

"Musím pogratulovat Slavii k výkonu. Slavia je v současnosti týmem, který se těžko dá porazit," okomentoval na pozápasové tiskové konferenci trenér Mostu Zdeněk Ĺ časný fakt, že Slavia vyhrála poosmé v řadě a dostala se do čtyřbodového trháku na druhou Spartu.

Celý zápas jsme přinášeli v on-line reportáži .