Zpět na » Synot liga » Zahustel: Gól v derby je třešnička na dortu

Synot liga - Zahustel: Gól v derby je třešnička na dortu

Zahustel: Gól v derby je třešnička na dortu © sparta.cz - Fotbalisté Sparty

0

Líbilo se

21.03. - Lepší okamžik pro první branku v dresu Sparty si Ondřej Zahustel vybrat nemohl. Čtyřiadvacetiletý fotbalista se v dnešním 22. kole první ligy na Letné podílel jedním gólem na výhře v pražském derby nad Slavií.

"Jsem hlavně rád, že jsme to zvládli. Ten gól byla třešnička na dortu," řekl novinářům Zahustel, který v 77. minutě uzavřel skóre zápasu. "Hlavně jsem to chtěl co nejrychleji udělat. Nakonec to bylo s pomocí teče, ale to k fotbalu patří. Pak jsem sjel na kolena, zařval jsem si, bylo to super. Na to nejde zapomenout," dodal.

"Na derby jsem se zatím díval vždycky jen v televizi, tak jsem moc nevěděl, co od toho čekat," uvedl Zahustel. "Kluci říkali, že atmosféra je vždycky super a je to pecka a to se potvrdilo," prohlásil.

Sparta od šesté minuty prohrávala po brance Milana Škody, po přestávce ale třemi góly otočila skóre a udržela domácí neporazitelnost. "Zase jsme si to udělali složitější, ale do ničeho vážného jsme Slavii nepustili. Měli jsme to pod kontrolou, drželi jsme míč a jen nám chybělo to dotáhnout do konce," uvedl Zahustel.

"V obrat jsme ale věřili, protože máme velkou sílu. Navíc proč si něco nalhávat, jsme ve čtvrtfinále Evropské ligy, daří se nám, takže tady je trošku euforie," řekl bývalý hráč Mladé Boleslavi. "Sice jsme trochu cítili únavu z nabitého programu, ale v takovém zápase se člověk vždycky vyždíme," přidal Zahustel.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články