Zpět na » Synot liga » Slavia žádá pro Uhrina podmínku, aby mohl při derby na lavičku

Synot liga - Slavia žádá pro Uhrina podmínku, aby mohl při derby na lavičku

Slavia žádá pro Uhrina podmínku, aby mohl při derby na lavičku © uefa.com - Trenér Slavie Dušan Uhrin mladší

0

Líbilo se

16.03. - Fotbalová Slavia požádala disciplinární komisi o změnu druhé poloviny dvouzápasového trestu pro trenéra Dušana Uhrina mladšího z nepodmíněného na podmíněný. Pokud komice vršovickému celku vyhoví, mohl by kouč na lavičku při nedělním ligovém derby na Spartě.

Uhrin dostal trest na dva zápasy za to, že byl v předminulém ligovém kole v Mladé Boleslavi vykázán na tribunu kvůli hanlivým výrokům vůči rozhodčímu. V utkání se Zlínem ho zastoupil asistent Petr Čuhel, na Spartě už by Slavia zase ráda měla na lavičce hlavního trenéra, a proto požádala disciplinárku v souladu s pravidly o změnu trestu na podmínku.

"Pevně věřím, že to vyjde. Myslím, že už jsem dostal dobrý trest. Myslím, že jsem první trenér v české lize, který dostal druhý zápas vyhození na tribunu. Nepamatuji si, kdo další by byl na dva zápasy vyhozený," řekl Uhrin novinářům.

O slávistické žádosti bude komise jednat ve čtvrtek a kouči by mohlo pomoci, že není recidivistou a disciplinárních prohřešků se nedopouští. "Snad raubíř nejsem. Vychovávám děti, snad je vedu ke slušnosti. Morálka u nás doma je dobrá," uvedl Uhrin s úsměvem.

Je ale připraven i na variantu, že komise Slavii nevyhoví. "Když nebudu na lavičce moct být, nedá se nic dělat. Petr Čuhel mě umí zastoupit," konstatoval.

V domácím utkání se Zlínem seděl na tribuně hned u střídaček, na Letné by ale zřejmě tak blízko plochy nebyl. "Stejné to určitě není. Lepší pro mě je, když jsem tady na tribuně, než když budu na Spartě na tribuně. Uvidíme. Ještě si nejsem stoprocentně jistý, jak bychom to udělali. Máme nějaké myšlenky a musíme si to ověřit při tréninku, jak by to fungovalo. Možná se budete divit, kdo ještě bude na lavičce," uvedl tajemně.

Vedle otce Dušana Uhrina staršího, který je velkým sparťanem, na tribuně sedět nebude. "On má někam permanentku, myslím, že tam nebude místo. Bude to narvané. Já mám asi devět lístků koupených, tak si někam sednu. Nemám tedy koupený lístek u střídaček, tam asi místo nebude. Ale někam se posadím," dodal Uhrin.

Kam dál?

Jan Preisler / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 16.03. Odpovědět

Myslim, že tady moc lidí česká liga nezajímá. Ale ok no Smajlík 2 Smajlík 19

tady myslíš v čr? Smajlík 3

ILOVEBarcelona
- 17.03. Odpovědět

Tady na fotbalportal.cz myslim a vlastně v mém okolí neni nikdo koho by zajímala česká liga a většinou články o ní maj 0 příspěvků. To mluví za vše.

- 17.03. Odpovědět

Ale jako je mi to jedno Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články