Zpět na » Synot liga » FK SIAD Most - FK Teplice 0:0

Synot liga - FK SIAD Most - FK Teplice 0:0

0

01.04. - Ani ve třetím jarním zápase nedokázali fotbalisté Mostu vstřelit branku a potřetí v řadě remizovali 0:0. Jejich neporazitelnost tak trvá již pět zápasů.

Ač bylo severečeské derby vyprodané, dokonce oficiálně byl v hledišti jeden divák nad povolenou kapacitu, diváci se branky nedočkali. Zpočátku zápasu sice měl převahu Most, ovšem postupem času se aktivněji začali prezentovat hosté a jen díky Vaniakovi neinkasovali.

Sestavu 3-5-2 zvolil pro dnešní zápas trenér Zdeněk Ĺ časný a zpočátku se to Mostu vyplácelo. Na začátku zápasu přitlačili domácí hráči hosty před brankou brankáře Slavíka, ovšem k vedoucí brance to nevedlo. V první minutě přitom byl ve velké příležitosti Bělorus Trubila, ovšem po přihrávce Alexe Mendyho netrefil branku. Poté Trubila vystřelil znovu, ovšem Slavík jeho přímý kop chytil. Nedlouho poté vystřelil i Pešír, který ovšem těsně minul levou tyč.

Po patnácti minutách hry se do prvního brejku dostali hosté, ovšem Džekovo ránu směřující do šibenice brankář Vaniak vyrazil na rohovový kop. Deset minut poté Vaniak opět svůj tým podržel, po půlhodině hry byl proti Dortově bezprostřední dorážky bezmocná, naštěstí pro mostecké však střela přelétla branku.

V nastaveném čase prvního poločasu zahrál přímý kop zpoza vápna v tomto zápase obránce Pikl a trefil břevno Slavíkovo branky.

Po poločasové přestávce hra obou týmů uvadla. Hosté byli znovu zatlačeni před vlastní branku a odtud vyráželi do rychlých brejků. Deset minut po začátku druhé půle si ťukl Džeko míč se Ĺ tohanzlem, ovšem již ve vápně ho bosenskému útočníkovi ve službách Teplic ukopl Hainault. V sedmdesáté minutě se do šance znovu dostal Džeko, který našel rozeběhnutého Verbíře, ten ovšem svojí střelou branku minul.

Čtvrt hodiny před koncem zápasu vyskočil Alex Mendy na jeden z centrů ze strany a hlavičkou žesně minul levou tyč teplické branky. V samém závěru zápasu oba se oba týmy rozhodly vsadit na to, udržet čisté konto a příliš se nepouštět do zbytečných výpadů. Vyjímkou byla akce z poslední minuty zápasu, kdy utekl obraně Ĺ tohanztl, nacentroval, ovšem Fenin minul Vaniokovu branku.

Rozhodčí: Příhoda - Filípek, Teuber. ŽK: Vozábal, Pikl, Pešír - Dort, Merzič, Kaufman. Diváci: 7501 (vyprodáno).

Most: Vaniak - Hainault, Pikl, Procházka - Macek, V. Mendy (73. Ĺ típek), Vozábal, Trubila (46. Gašparík), Zbončák - A. Mendy, Pešír. Trenér: Ĺ časný.
Teplice: Slavík - Kaufman, Lukáš, Krmaš, Merzič - Ĺ tohanzl, Klein, Sabou, Verbíř - Dort (78. Fenin) - Džeko. Trenér: Bartl.