Zpět na » Synot liga » Nejlépe byl opět hodnocen Jílek

Synot liga - Nejlépe byl opět hodnocen Jílek

0

Líbilo se

23.04. - Jan Jílek obdržel za svůj výkon v zápase Jablonec – Zlín nadprůměrnou známku osm. Stal se nejlépe hodnoceným rozhodčím 24. kola.

Jílek tak potvrdil svou dobrou jarní formu, když na jaře obdržel již svou druhou osmičku, jinak dostával pouze sedmičky. Výkony Jana Jílka si všimla i UEFA, když ho nominovala na ME hráčů do 17 let, které se uskuteční od 2.5.-13.5. v Belgii. Třiatřicetiletý rozhodčí je mezinárodní listině teprve od tohoto roku a UEFA dává těmto sudím šanci na mezinárodní utkání mládežnických celků.


Je to jako již stálý evergreen. Olomouci se zase nelíbil výkon hlavního rozhodčího, tentokrát to byl Radek Matějek, který odřídil prohru Olomouce na Slovácku. Slovácko vstřelilo gól sedm minut před koncem z pokutového kopu. Randa srazil v pokutovém území Brožíka a rozhodčí Matějek ukázal na značku pokutového kopu. O zákroku Randy si můžete udělat vlastním názor zvětšením fotografie z úvodu.


Po zápase v rozhovoru pro ČT uvedl: „Nám by takovou penaltu nikdo nepískl“. Olomouc prohrála, a tak jako již po několikáté byli na vině více či měně rozhodčí. Zapomněli však ale, že Olomouc měla v utkání hodně šancí a kdyby na straně Olomouce byla větší kvalita, o osudu utkání mohlo být již rozhodnuto dříve. Za vše hovoří netrefená poloprázdná branka ze čtyř metrů Vojtěchem Schulmeisterem. Dusnou situaci ještě vyostřil Jiří Kubíček otevřeným dopisem šéfovi komise rozhodčích Luďkovi Macelovi.


Hodnocení rozhodčích 24. kolo:
Makovička – 7 - Kladno – Liberec (delegát Veltruský J.)
Matějek - 7 - Slovácko – Olomouc (delegát Ruš)
Královec - 6 - Mladá Boleslav – Teplice (delegát Maurer)
Kovařík - 7 - Plzeň – České Budějovice (delegát Červený)
Příhoda - 6 - Příbram – Ostrava (delegát Lávička)
Jílek - 8 - Jablonec – Zlín (delegát Bajer)
Jech - 6 - Most - Brno (delegát Stiegler)
Franěk - 8 - Sparta – Slavia (delegát Svoboda)

Delegátská stupnice známek: 10 - excelentní, výjimečný výkon, 9 - výborný, 8 - velmi dobrý, 7 - dobrý, 6 - průměrný, 5 - uspokojivý, 4 - neuspokojivý, 3 - špatný, 2 - velmi špatný, 1 - mimořádně špatný

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články