Zpět na » Synot liga » Souhrn sobotních zápasů 22. kola

Synot liga - Souhrn sobotních zápasů 22. kola

0

21.04. - Oba týmy, které bojují o postup, dokázali v sobotu zvítězit. Hodili tak rukavici Jihlavě a Bohemians 1905, kteří hrají v neděli.

Jakubčovice - Čáslav 0:2 (0:1)
Čáslav se díky výhře vyhoupla na šestou příčku a dotáhla se tak na svého soupeře, kterému se v posledních zápasech nedaří.
Góly: 9. Mráz 0:1, 73. Kunášek 0:2. Rozhodčí: Vysloužil - Douda, Tacina. ŽK: Kuděla, Daněk - Ĺ rámek, Haniak, Podrazký. Diváků: 423.
Jakubčovice: Kollár - Kuděla, Doležal, Krajčovič, Daněk (70. Jašurek) - Kopta (46. Krohmer), Fischer, Fr. Hanus, Baránek - Svatonský (58. Kunc), Prohászka
Čáslav: Ĺ venger - Gross, Mráz, Ĺ rámek, Ĺ iranec - Kurak (83. Michal), Haniak, Podrazký (88. Brabec), Kunášek - Urban (78. Jirouš), Klesa

Třinec - Hradec Králové 1:3 (1:2)
V samotném utkání měli hosté po celý zápas více ze hry a vyhráli naprosto zaslouženě.
Góly: 5. Černý 0:1, 26. Malíř 1:1, 36. Bouška 1:2, 90+2. Bouška z penalty 1:3. Rozhodčí: Hájek - Čecháček, Czene. ŽK: Lisický - Wozniak. ČK: 90+2. Vreštiak. Diváků: 582.
Třinec: Vreštiak - Lisický, Čelůstka, Pindor, Vavruša (79. Szmek) - Malíř, Ceplák, Cieslar (58. Hupka), Martinčík - Janeček, Kořínek (66. Maceček)
Hradec Králové: Podhajský - Přibyl, Karal, Wozniak, Filip - Poděbradský (78. Hable), Černý (84. Kanda), Bouška, Rezek - Pilař, Semerák (64. Dvořák)

Vítkovice - Sokolov 2:1 (1:1)
Již v pátek doma konečně zabrali Vítkovice a porazili Sokolov 2:1. Posunuli se tak na 11. místo v tabulce.
Góly: 1. Motyčka 1:0, 41. Salák 1:1, 75. Novák 2:1. Rozhodčí: Kocián - Pokorný, Mencl. ŽK: Novák, Jakus, Valášek - Němeček, Čada. Diváků: 605.
Vítkovice: Kello - Černý (64. Hejdušek) - Hromkovič, Cverna, Mikulenka - Valášek, Ĺ vec (87. Staněk), Motyčka, Novák - Jandík, Jakus (67. Kroker)
Sokolov: Kubásek - Dřížďal, Huber, Němeček, Mach - Ĺ orfa (78. Mlika), Čada, Gába (11. Kura), Jiráček - Salák, Koukal (76. Kocourek)

Hlučín - Žižkov 0:1 (0:1)
O šťastném vítězství Žižkova rohodla osmnáctá minuta, kdy se z třiceti metrů trefil Novotný. Ve druhé půli byli domácí lepší, ale svou převahu gólově nezúročili, a tak se Žižkov dočkal šťastného vítězství. Žižkov si tak udrží v čele tabulky čtyřbodový náskok na druhou HFK Olomouc. Hlučín naopak ještě bude mít velké starosti se záchranou v soutěži.
Gól:
18. Novotný 0:1. Rozhodčí: Možíš - Mikel, Santarius. ŽK: Volek, Ĺ týbar, Bogdaň, Hanus, Hornyak - Ĺ ťastný, Stracený. ČK: 90. Stracený. Diváků: 1641
Hlučín: Kosmál, - Volek, Ĺ týbar, Sáblík, Hornyak - Žižka, Bogdaň (46. Moravčík), Prokeš, Tóth (46. Dombi) - Hanus, Havlíček (80. Tirer)
Žizkov: Bartalský - Kučera, Labant, Ĺ ťastný, Jambor - Novotný, Guľa (81. Bažík), Král, Stracený - Ĺ vancara (90. Demjan), Kalod

HFK Olomouc - Ăšstí nad Labem 3:1 (0:1)
V první půli měl tým z Olomouce převahu, ale skórovat dokázali pouze hosté, kde se po ojedinělém útoku trefil Tomáš Novák. Druhou půli domácí bušili do hostujících vrat. Vyrovnání přišlo v 57. minutě, kdy se trefila zimní posila Brazilec Da Silva. O výsledku se rozhodlo až v nastavení, kdy se smolně trefil do vlastní branky Džuban a vítězství domácích zpečetil Korčián. Holice tak i po 22. kole zůstanou na druhém místě.
Góly: 16. T. Novák 0:1, 57. Da Silva 1:1, 90+2. vlastní Džuban 2:1, 90+3. Korčián 3:1. Rozhodčí: Ĺ těrba - Chytil, Urban. ŽK: Da Silva, Josefík. Diváků: 890
HFK Olomouc: Doležal - Lošťák, O. Kalvoda, Kotůlek, Josefík - Ĺ kuta, Lukášek, Grim (71. Dadák), Krutý - Kazár (87. Korčián), Da Silva (90. Los)
Ăšstí: R. Novák - Palša, Džuban, T. Novák, Dvořák (90. Ĺ imek) - Vondrášek, Martykán, Karlík, Fousek, Zoubele (82. Stárek) - Procházka (70. Mašanský)