Zpět na » Synot liga » Bohemians i Most v přátelských zápasech prohráli

Synot liga - Bohemians i Most v přátelských zápasech prohráli

Bohemians i Most v přátelských zápasech prohráli © -

0

17.11. - Některé ligové týmy se snaží nevypadnout ze zápasového rytmu, proto si domluvili přátelské zápasy. V tomto článku se budeme zabývat zápasem VFL Wolfsburg - Bohemians 1905 a Teplice - Most.

VFL Wolfsburg - Bohemians 1905 3:1 (2:0)

Předposlední celek Gambrinus ligy Bohemians 1905 si odkočil do Německa a odehrál zde přátelský zápas s VFL Wolfsburg, v místní Volkswagen Areně prohrávali v poločase 0:2, i když výsledek mohl být ještě horší, svůj tým však podržel brankář Sňozík. V druhém poločase se Bohemka zvedla, snížila střelou Ivana Haška a měla i další šanci, jenže nakonec se radovali domácí zvýšili na 3:1.

Vfl Wolfsburg - Bohemians 1905 3:1 (2:0)

Branky: 7. Boakye, 41. Radu, 85. Gentner - 49. Hašek.
Vfl Wolfsburg: Lenz - Schäfer (46. Makiadi), Costa, Madlung, Riether (46. Quiroga) - Munteanu (46. Thiam), Gentner, Baier, Laas - Boakye (46. Niang), Radu.
Bohemians 1905: Sňozík - Růžička, Rada (46. Pávek), Lukáš (46. Adam), Kunášek - Moravec (80. Marek), Nikl (64. Kotyza), Hašek, Bartek - Ordoš, Matůš (46. Škoda)

FK Teplice - FK SIAD Most 2:1 (1:0)

Na hřišti v Blšanech se dnes setkali severočeské celky Teplic a Mostu, i přes nepříznivé počasí bylo hřiště velmi dobře připraveno. V první půli nastoupili téměř ligové sestavy obou celků, postupem času však oba celky prostřídali množství hráčů.

První poločas nabídl velmi vyrovnanou podívanou, boj o míč probíhal především ve středu pole, nedešlo ani k jedné vyložené šanci. Jediná branka první části zápasu padla po rohovém kopu Doležala, kdy se do vzduchu pověsil Karel Kroupa nedal Acevskimu šanci.

Do druhé půle naskočili téměř naprosto pozměněné jedenáctky, v 55.minutě zastavil průnik z pravé strany Klein faulem a Bogdanov z penalty vyrovnal. Postupem času se začali více prosazovat Teplice a Kroupa je v 68.minutě po skrumáži před brankou dostal znovu do vedení. Následovali ještě další akce Teplic, ale výsledek si již nezměnil, branky sice docílil také Pavel Hašek, ale ta padla z ofsajdové pozice.

Branky: 18. a 68. Kroupa - 55. Bogdanov z penalty
Teplice: Slavík - Kaufman, Lukáš , Klein, Rosa - Verbíř, Sabou, Doležal, Ljevakovič, Benát - Kroupa.
Střídali: Belic, Pimpara, Ryška, Koukal, Štohanzl, Hašek, Smíšek, Veverka
Most: Acevski - Loos, Webster, Johana, Škoda - Bogdanov, Mendy, Pilař, Oboya - Toleski, Holenda.
Střídali: Svoboda, Jamrich, Čermák, Škultéty, Flaišman, Boutasgount, Rosendo, Leandro da Silva