Zpět na » Synot liga » Sokolov - Bystrc 3:0 (0:0)

Synot liga - Sokolov - Bystrc 3:0 (0:0)

0

14.04. - Sokolov si podle očekávání poradil s Bystrcí. Vyhrál rozdílem třídy. Jeho vítězství se však nerodilo lehce, když poločas skončil bez branek.

V úvodu byli překvapivě aktivnější hosté. Postupem času aktivitu však přebírali domácí. Ani jeden tým nedokázal využít své šance, a tak skončil první poločas 0:0.

Do druhé půle vstoupil aktivněji Sokolov a díky své aktivní hře se dočkal vedení. V 50. minutě utekl po pravé straně Dřížďal, jeho centr neudržel Drápela a Salák poslal míč do branky. Rozhodnutí přinesla 78. minuta. Po levé straně proběhl půlku hřiště Koukal. Pěkným točeným centrem naservíroval míč na pravou stranu vápna nabíhajícímu Michalovi Kocourkovi, který prostřelil hostujícího gólmana. Hosté se už na nic nezmohli, navíc ještě deset minut před koncem inkasovali třetí gól, kdy se podruhé v zápase trefil Michal Salák. Sokolov tak potvrdil svou dobrou jarní formu a zvítězil 3:0.

Domácí si tak díky dnešní výhře připíší další tři body, dohromady nasbírali celkem třicet bodů, za což jim po 21. kole bude patřit sedmá příčka.

Naopak Bystrc díky porážce zůstane na posledním místě. Navíc se její ztráta může ještě po nedělních výsledcích zvětšit. Konec tabulky je však vyrovnaný a jediná výhra může vše změnit.

Sokolov – Bystrc 3:0 (0:0)
Góly: 50. Salák 1:0, 71. Kocourek 2:0, 80. Salák 3:0 Rozhodčí: Hrubeš - Košec, Ĺ těrba
ŽK: Jiráček, Koucourek - Nechvátal, Houšť Diváků: 2411.
Sokolov: Kubásek - Mach, Huber, Němeček, Dřížďal - Jiráček, Gába, Szabo (46. Čada) - Koukal (82. Ĺ orfa), Mlika (33. Kocourek), Salák
Bystrc: Drápela - Krejčíř, Houšť, Schuster, Michal (69. Hlavatý) - Kasálek, Nechvátal, Bajer, Smutný - Zedníček (90. Logara), Mrázek (74. Jirásek)