Zpět na » Synot liga » Dnes se rozhodne o finalistech domácího poháru – Liberec je téměř jasný, dožene Boleslav v Jablonci jednogólové manko?

Synot liga - Dnes se rozhodne o finalistech domácího poháru – Liberec je téměř jasný, dožene Boleslav v Jablonci jednogólové manko?

Dnes se rozhodne o finalistech domácího poháru – Liberec je téměř jasný, dožene Boleslav v Jablonci jednogólové manko? © fcslovanliberec.cz - Teplce dnes budou proti Liberci dohánět třígólovou ztrátu

1

Líbilo se

13.05. - PREVIEW Dnes se na stadionech v Teplicích a Jablonci odehrají odvetná střetnutí semifinále domácího poháru. Blízko postupu je Liberec, který na Stínadlech bude hájit slušný třígólový náskok, Boleslav se na Střelnici pokusí otočit domácí porážku z úvodního duelu.

Na Teplice čeká nelehký úkol. Stejně jako včera Bayern musí dohánět třígólové manko, které si Skláři nadrobili před čtrnácti dny porážkou na stadionu U Nisy 0:3. O víkendu Radovi svěřenci zvítězili v Jihlavě 1:0 gólem Jakuba Hory a do zápasu jdou s odhodláním pokusit se o husarský kousek.

Právě střelec jediné branky Teplic proti Vysočině vyjádřil na klubovém webu své přesvědčení o tom, že postup do finále ještě není definitivně ztracen. „Pokud dáme rychle první branku, tak se ještě můžeme pokusit o postup zabojovat, ale všichni víme, že to bude hodně těžké," připustil.

Ve druhém zápase na sebe narazí v tabulce Synot ligy čtvrtý Jablonec a třetí Mladá Boleslav. Severočeši si v prvním zápase díky lepšímu úvodu odvezli nadějný výsledek do odvety 2:1.

To, že vyhráno ještě Jablonečtí nemají, jsou si vědomi i samotní hráči. Stoper Luděk Pernica před dnešní odvetou řekl: „První výsledek je dobrý, ale pozor, Boleslav je silný soupeř! Jak se říká, jsme teprve v poločase a musíme se plně koncentrovat na středu. Musíme do toho dát všechno a postoupit, což si tady všichni přejeme.“

Na druhou stranu ani Boleslavští pochopitelně ještě postup do finále Poháru FAČR nepovažují za ztracený. „Každý zápas je jiný, do Jablonce pojedeme s cílem pokusit se vstřelit branku a v ten moment by se ten zápas mohl vyvíjet jinak. Zbraně rozhodně dopředu neskládáme, i když pro nás ta výchozí pozice není dobrá,“ řekl kouč Mladé Boleslavi Karel Jarolím.

Oba soupeři se kuriózně opět potkají o víkendu, kdy se střetnou v rámci 28. kola Synot ligy. Na stadionu vyřazeného týmu se rovněž 27. května uskuteční pohárové finále.


Semifinále Poháru FAČR:
17.30 Jablonec - Mladá Boleslav (první zápas 2:1)
18.15 Teplice - Liberec (první zápas 0:3)

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, fkjablonec.cz, fkteplice.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články