Zpět na » Synot liga » Hradec Králové - Jakubčovice 1:2 (1:1)

Synot liga - Hradec Králové - Jakubčovice 1:2 (1:1)

0

13.04. - Jakubčovice dokázali zvítězit v Hradci Králové 2:1 a poskočili tak průběžně na páté místo. Na týmy před nimy mají však ale velkou ztrátu.

První čtvrthodina patřila domácím. Během ní měl Hradec Králové tři velké šance. Žádnou z nich ale jeho útočníci Munster s Rezkem nevyužili a to se stalo pro vývoj zápasu rozhodující. Hned tři minuty po třetí šanci domácích se prosadili hosté, kdy Martin Prochazska dokázal využít centru.

Branka Jakubčovic rázně změnila průběh utkání. Do té doby pasivní hosté najednou začali hrát útočně a své vedení mohli ještě zvýšit. Před Davidem Mikulou se otvírala poloprázdná branka, ale v poslední chvíli jeho pokus zablokoval Pavel Černý. Když už se zdálo, že hosté své poločasové vedení uhájí, trefil se přesnou hlavičkou Paul Munster, a stanovil tak poločasový výsledek na 1:1.

Ve druhé půli chtěl Hradec strhnout vítězství na svou stranu, a proto hrál aktivněji. Ale Jakubčovice stejně jako v první půli potrestali jeho střeleckou nemohoucnost. V 74. minutě dal gól Roman Fischer. Fischer dal opět gól po centru ze strany, takto padly všechny tři góly v zápase. V závěru se pokoušel Hradec ještě zoufale alespoň vyrovnat, ale už si potřebnou šanci nevytvořil.

Hradec Králové – Jakubčovice 1:2 (1:1)
Góly: 18. Prohazska 0:1, 45. Munster 1:1, 73. Fischer 1:2 ŽK: Ĺ marda
Rozhodčí: Kocián - Pokorný, Tulinger Diváků: 823
Hradec: Lindr - Ĺ pidlen (71. Hable), Wozniak, Karal, Přibyl - Bouška, Ĺ marda, Pilař (68. Semerák), Černý (73. Kaplan) - Rezek, Munster
Jakubčovice: Pospěch - Daněk, Kuděla, Doležal, Mikula (65. Krohomer) - Kopta, Fischer, Baránek, Vondra (65. Jašurek) - Prohászka, Svatonský