Zpět na » Synot liga » Jablonec - Slavia 1:0 (0:0)

Synot liga - Jablonec - Slavia 1:0 (0:0)

0

07.05. - Slavisté vyjeli do Jablonce a jejich střelecké trápení nebere konce. Nakonec vše korunoval v 53. minutě Aračič, když si vstřelil vlastní gól.

Nejdříve však jablonští chorvatského stopera proklínali. Na roh Baranka z dvaadvacáté minuty si vyskočil Homola a jeho hlavičku vyškrábnul z brankové čáry právě Aračič. V tu dobu už však domácí měli po prvním střídání, protože Louka se po neostrém souboji nezvedl a tak se už v patnácté minutě na trávník podíval Weber.

Slavia se v celém zápase vcelku trápila. Brejky, které měly vycházet, nevycházely a nečekané problémy způsobovaly standardní situace soupeře nebo centrované míče. Až vždy na poslední chvíli pomohli Dosoudil a spol. brankářovi Vorlovi. Druhý poločas byl uveden dvěma ofsajdy a následnou radostí…

Padesátá druhá minuta, Flachbart kope přímý volný kop, v pokutovém území nejvýše vyroste Aračič a zmateně usměrní míč za překvapeného Vorla. Slavia reagovala rychlým vystřídáním. Čerstvé posily Necid a Ĺ vento však Pražanům moc nepomohli. Naopak Jablonec útočil vesele dál a jen kvůli nepřesnému načasování Zeherovy přihrávky na míč Smíšek před Vorlem nedosáhl a nezvýšil. Minutku před koncem hrací doby ještě Dosoudil vyfasoval žlutou resp. červenou kartu za faul na Flachbarta. Slavia prohrála 1:0 a trápí se dál.

Jablonec – Slavia 1:0 (0:0)
Góly: 53. Aračič (vl.g.). Rozhodčí: Kovařík - Slavík, Tulinger
ŽK. Homola, Fukal, Kordula - Dočkal, Necid, Dosoudil. ČK: 89. Dosoudil Diváků: 5055
Jablonec: Ĺ pit - Zábojník, Fukal, Homola, Loučka (16. Weber) - Baranek, Kordula, Eliáš, Flachbart - Zeher (89. Valenta), Smíšek (90. Nulíček).
Slavia: M. Vorel - J. Vorel, Dosoudil, Aračič, Hubáček - Krajčík (57. Ĺ vento), Suchý, Hrdlička (57. Necid), L. Jarolím, Dočkal (62. Janda) - Vlček.