Zpět na » Synot liga » Bohemians - Jihlava 1:0 (0:0)

Synot liga - Bohemians - Jihlava 1:0 (0:0)

0

07.05. - Klokani ve šlágru 24. kola porazili Jihlavu 1:0. Posunuli se tak na třetí místo, když od druhé HFK Olomouc jí dělí pouze skóre.

Bohemians se v první půli očekávaně snažili o tlak. Ve 31. minutě po odraženém míči dokonce Marek nastřelil břevno. V závěru první půle se hrálo prakticky jen na Jihlavské půlce. Domácí z této převahy vytěžili jen čtyři rohy. V hektické první půli tak branka nepadla.

Ve druhé půli Jihlava už jen nebránila, naopak hrála aktivně a vytvářela si šance. V 51. minutě překopl Faldyna z malého vápna branku. To byla možná klíčová akce zápasu, protože o dvacet minut později se po hlavičkované v pokutovém území hostů se prosadil Vladimír Bálek. Jihlava se nevzdávala a stále se snažila vyrovnat. Gólman Sňozík musel v závěru řešit střelu Faldyny a hlavičku Vladyky z malého vápna. V posledních minutě ještě útočník Bohemians Kulvajt trefil břevno.

Bohemians tak neprohráli 16x v řadě a na třetím místě mají stejně bodů jako druhá HFK Olomouc, jejich vzájemný duel přijde v předposledním kole.

Bohemians – Jihlava 1:0 (0:0)