Zpět na » Synot liga » Václav Kadlec se vrací do Sparty! Podepsal půlroční hostování

Synot liga - Václav Kadlec se vrací do Sparty! Podepsal půlroční hostování

Václav Kadlec se vrací do Sparty! Podepsal půlroční hostování © zimbio.com - Václav Kadlec

1

Líbilo se

18.02. - Krátce před startem jarní části Synot ligy oznámila Sparta příchod jedné velké posily. Pro tu přitom nemusela sahat daleko, neboť se domluvila s bundesligovým Frankfurtem na půlroční hostování svého bývalého útočníka Václava Kadlece, který do Německa odešel v roce 2013.

S informací o této novince přišel německý tým, který vydal prohlášení na svých oficiálních webových stránkách. Sportovní ředitel klubu Bruno Hübner se na nich nechal slyšet, že Frankfurt vyhověl Kadlecově přání a povolil mu půlroční hostování v klubu, který jej přivedl do dospělého fotbalu.

Je to hlavně proto, že Kadlecovým snem je hrát na nadcházejícím mistrovství Evropy juniorů, které se odehraje právě v České republice. K tomu však talentovaný český útočník potřebuje dostatečnou herní praxi, kterou by v bundesligovém působení nabíral jen těžce.

Jisté je, že se opravdu jedná pouze o dočasné, půlroční hostování a po konci jarní části sezóny Kadlec zamíří zpět do svého kmenového angažmá ve Frankfurtu. Nicméně Sparta tak získala během zimní přestávky již osmou posilu a je potřeba říct, že tentokrát asi nejvýraznější. Kadlec by totiž týmu z Letné mohl zásadním způsobem pomoci ve hře o titul.

Kam dál?

Josef Hladík / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články