Zpět na » Synot liga » Vítkovice - Ústí nad Labem 2:2 (1:1)

Synot liga - Vítkovice - Ústí nad Labem 2:2 (1:1)

0

04.05. - V úvodním zápase 24. kola remizovali doma Vítkovice s Ăšstí nad Labem 2:2. Oba týmy se v zápase dostaly do vedení, ale pokaždé se soupeři podařilo vyrovnat.

Vítkovice byly v první půli lepším týmem, dokázaly si vytvořit více příležitostí ke vstřelení branky, ale kromě přesné střely Jakuse ze druhé minuty se žádná neujala. Ăšstí se postupně začalo tlačit do útoku, ale šance dlouho nepřicházely. Minutu před koncem prvního poločasu však domácím nevyšla ofsajdová past. Toho využil Hruška, který nacentroval na hlavu Fouska, který vyrovnal.

Branka do kabin domácí srazila po psychické stránce. Ăšstí mělo ve druhé půli navrch. Hostům se podařilo dostat do vedení v 78. díky Vondráškovi. Po té se však domácí mohutně snažili alespoň vyrovnat a odměnou jim byl gól z 84. minuty, kdy se trefil Valášek. Utkání tak skončilo spravedlivou dělbou bodů.

Oba týmy tak potvrdily, že se jim v posledních zápasech nedaří. Oba vyhrály na jaře pouze jednou.

Vítkovice - Ăšstí nad Labem 2:2 (1:1)
Góly: 2. Jakus 1:0, 44. Fousek 1:1, 78. Vondrášek 1:2, 84. Valášek 2:2. Rozhodčí: Makovička - Hrubeš, Kocourek. ŽK: Třasák, Hejdušek, Ĺ vec, Motyčka - T. Novák, Hruška, Džuban. Diváků: 638.
Vítkovice: Vaclík - Hejdušek (65. R. Novák), Černý, Hromkovič, Třasák (81. Langer, 88. Pavlík) - Valášek, Ĺ vec, Motyčka, Mikulenka - Jandík, Jakus
Ăšstí: R. Novák - Palša, Džuban, T. Novák, Dvořák - Zoubele (79. Stárek), Karlík, Martykán, Hruška - Vondrášek (90+3. Procházka), Fousek