Zpět na » Synot liga » Jihlava opět ztratila

Synot liga - Jihlava opět ztratila

0

25.05. - Jihlava zase ztratila body v domácím zápase. Tentokrát remizovala 2:2 s béčkem Olomouce. V dalším zápase šťastně vyhráli Bohemians, a tak se postupové šance pohybují už jen v oblasti teorie.

Ăšstí nad Labem – Bohemians 1905 1:2 (0:1)

Klokani na stadionu v Teplicích vedli po brance Tomáše Kulvajta. Utkání bylo v první půli na dvacet minut přerušeno kvůli průtrži mračen a Bohemce pauza prospěla. V první půli byla lepší, ovšem po přestávce se přizpůsobila tempu Ăšstí a zbytečně si zkomplikovala situaci. Dvacet minut před koncem chybovala obrana Bohemky, Sňozík vyběhl mimo vápno a srazil útočníka Ăšstí, který běžel sám na branku. Gólman Bohemians byl vyloučen už podruhé v jarní části a určitě tak bude v dalším zápase hostům chybět. Bohemka ale nakonec i v deseti dotáhla zápas k vítězství. Ve druhé minutě nastaveného času trefil tři body pro Bohemians Jiří Rychlík a rozradostněl přes tisíc fanoušků Bohemians v hledišti. Bohemians už osmnáct zápasů v řadě neprohráli a nadále se udrželi na druhé postupové pozici.

Branky: 75. Fousek - 22. Kulvajt, 90+2. Rychlík. Rozhodčí: Ĺ těrba - Hrubeš, Mencl. ŽK: Hruška, Mašanský. ČK: 72. Ĺ ňozík. Diváci: 1820.
Ăšstí nad Labem: R. Novák - Palša, Džuban, T. Novák (86. Stárek), Dvořák - Zoubele (29. Mašanský), Karlík, Fousek (80. Procházka), Martykán, Hruška - Vondrášek
Bohemians 1905: Sňozík - Marek, Rada, Lukáš, Růžička - Bártek (72. Havránek), Adam, Ĺ koda, Rychlík - Kulvajt (88. Matúš), Bálek (76. P. Hašek)

Hradec Králové – Opava 3:3 (1:3)

Opava trestuhodně prohospodařila třígólové vedení. Pro vývoj zápasu se zdá být rozhodují gól hradeckého Dvořáka těsně před pauzou. Po té domácí převzali iniciativu a v 75. minutě bylo vyrovnáno. A to ještě nebylo vše. Hradec mohl v utkání plném zvratů i vyhrát, ale to by musel mít větší klid v koncovce, když Munster s Hašlerem zahodili v závěru velké příležitosti.

Branky: 45. Dvořák, 63. Ferčák, 75. Semerák - 16. Zapletal, 25. Mezlík, 35. Halaška. Rozhodčí: Damková - Novák, Košan. ŽK: Zapletal, Kolínek. Diváci: 678.
Hradec Králové: Lindr - Karal, Pilař (40. Semerák), Ĺ marda, Černý (45. Ferčák), Filip, Přibyl, Dvořák, Munster (84. Hašler) - Kaplan, Wozniak
Opava: Novák - Mezlík, Pejša, Wirth, Barteska, Kolínek, Zapletal (73. Sluka), Halaška (67. Půda), Víšek - Kozák, Partyš

Jihlava – Olomouc B 2:2 (1:1)

Za juniorku Olomouce nastoupilo několik hráčů z prvního týmu a bylo to znát. Nejprve v 18. minutě zahrál rukou ve vápně Ĺ kerle a Vladyka s ledovým klidem penaltu proměnil. Jenže vyrovnáno bylo již za minuty, kdy svou ruku ve vápně odčinil Ĺ kerle. Jihlava vlétla dobře do druhého poločasu a byla odměna gólem Víta. Po té měla i šance na zvýšení náskoku. V závěru se jí to ale nevyplatilo, to se ve vápně nejlépe zorientoval Schulmeister a vyrovnal.

Jihlava tak již zase ztratila a na druhou příčku ztrácí už šest bodů, což je do posledních kol při formě jejich soupeřů až moc. O postup se tak bude moci porvat asi až v příští sezóně.

Branky: 18. Vladyka z pen., 48. Vít - 19. Ĺ kerle, 90. Schulmeister. Rozhodčí: Jech - Douda, Peřina. ŽK: Gebreselassie, Veselý, Ĺ ourek - Ĺ kerle. Diváci: 1112.
Jihlava: Tulis - Gebreselassie, Ĺ ourek, Vít, Drga - Veselý (86. Bartoš), Vladyka, Lovětínský, Svoboda - Baláž (89. Faldyna), Rabušic
Olomouc B: Vojáček - Kopecký (77. Hrdlovič), Bodeček (26. Barcal), Ĺ kerle, Vepřek - Ĺ těpán, Rýdel, Nepožitek, Pulkert - Petr (54. Schulmeister), Ĺ ultés