Zpět na » Synot liga » Tecl hattrickem zařídil výhru nad Mladou Boleslaví

Synot liga - Tecl hattrickem zařídil výhru nad Mladou Boleslaví

Tecl hattrickem zařídil výhru nad Mladou Boleslaví © fcviktoria.cz - Stanislav Tecl

0

19.10. - REVIEW Plzeň v Mladé Boleslavi uspěla a zvítězila s přehledem 0:3. O všechny branky se postaral útočník Stanislav Tecl, který tak splnil očekávání trenéra Miroslava Koubka.

FK Mladá BoleslavFK Mladá Boleslav 0:3 (0:1) FC Viktoria PlzeňFC Viktoria Plzeň

Branky: 12., 78. a 81. Tecl

FK Mladá Boleslav: Hruška - Bořil, Hůlka, Navrátil, Kysela - Tavares, Ščuk (C) - Bartl, Zahustel (66. Magera), Skalák (75. Mehanovič) - Lalkovič (75. Pajer).

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik - Limberský (C), Procházka, Hejda, Řezník - Vaněk, Hrošovský - Petržela (79. Kovařík), Kolář (57. Hořava), Pilař - Tecl (83. Holenda).

Plzeň chtěla zpět do čela tabulky Synot ligy a svůj cíl začala plnit již ve 12. minutě, Petržela z pravé strany našel Tecla a ten ve skluzu nedal Hruškovi šanci.

V 16. minutě mohlo být srovnáno, ale rozhodčí nezapískal faul Řezníka na Bartla v pokutovém území. Srovnání mohla přinést i hlavička Ščuka, Kozáčik se však vyznamenal. Na druhé straně vypálil Hrošovský a orazítkoval břevno domácí branky.

Své šance následně spálili Lalkovič a na druhé straně Kolář, prosadit se nedokázal ani Bartl. Viktorka vzápětí málem přidala druhou trefu, jenže dorážky Tecla zneškodnil na brankové čáře Kysela. V 71. minutě rozhodčí Bílek odpískal po zákroku Bořila na Pilaře penaltu, ale Vaněk penaltu trestuhodně zahodil.

Pojistku ale nakonec hosté přidali, v 78. minutě Hrošovský vysunul Tecla, který si v samostatném úniku poradil a definitivně tak rozhodl. Za další tři minuty poté završil hattrick, Tecl zopakoval akci před druhým gólem, tentokrát mu ale přihrával Hořava.

Alespoň čestnou branku mohl vstřelit střídající Magera, jenže proti Kozáčikovi neuspěl. Plzeň tak v Mladé Boleslavi zvítězila 0:3 a opět se dostala na první místo tabulky.