Zpět na » Synot liga » Slavia v přípravě podlehla 2:3 Norimberku s Polákem či Čelůstkou

Synot liga - Slavia v přípravě podlehla 2:3 Norimberku s Polákem či Čelůstkou

Slavia v přípravě podlehla 2:3 Norimberku s Polákem či Čelůstkou © slavia.cz - Miroslav Beránek

0

10.10. - REVIEW Fotbalisté Slavie prohráli v přípravném utkání na hřišti účastníka druhé bundesligy Norimberku 2:3. Pražané postrádali několik opor, v dresu německého soupeře nastoupili i čeští reprezentanti Jan Polák a Ondřej Čelůstka. Góly Slavie dali Martin Dobrotka a Jan Kuchta.

Slavia k přípravě využila reprezentační přestávku, chyběli jí ale Latka, Bílek, Juhar, Piták, Škoda, Hrubeš, Zmrhal či Balaj. Šanci tak dostali i hráči z juniorky. Pražany poslal do vedení už v 6. minutě stoper Dobrotka, který využil centr Vukadinoviče z rohového kopu.

Norimberk ještě do poločasu otočil skóre brankami Candeiase a deset minut před koncem definitivně rozhodl Mlapa. Slavia už stihla jen snížit, poté co Dostálův pokutový kop skončil na tyči a z dorážky se prosadil mladý Kuchta. Trefil se tak hned při svém prvním startu za A-tým Slavie.

1. FC Norimberk 3:2 (2:1) SK Slavia Praha

Branky: 6. Dobrotka (SLA), 29. Candeias (NUR), 40. Candeias (NUR), 80. Mlapa (NUR), 90. Kuchta (SLA)

Norimberk: Rakovsky (63. Radlinger) - Koch, Čelůstka (85. Mendler), Hovland (55. Bihr), Pinola, Mössmer (81. Bergmeister), Polák, Candeias (81. Teuchert), Evseev, Füllkrug (85. Ozdemir), Sylvestr (55. Mlapa)

Slavia Praha: Rakovan - Nitrianský, Dobrotka (71. Routek), Fialka, Dostál - Baéz (82. Salašovič), Gecov (46. Hrubý) - Vukadinovič (46. Boudjemaa), Černý, Prošek - Petr (65. Kuchta)