Zpět na » Synot liga » FK SIAD Most - FK Mladá Boleslav 1:1 (1:0)

Synot liga - FK SIAD Most - FK Mladá Boleslav 1:1 (1:0)

0

21.05. - Remízový král letošní ligové sezony Most nezklamal a znovu remizoval, tentokrát to odnesla Mladá Boleslav. Ta dnešní remízou 1:1 přišla i o teoretickou naději na zisk mistrovského titulu, neboť na vedoucí Spartu ztrácí čtyři body.

Vinou horšího skóre navíc klesla Boleslav až za Slavii na čtvrtou příčku, jelikož s ní má i horší vzájemné zápasy, má Mladá Boleslav před posledním ligovým kolem nejhorší výchozí pozici.

Po sérii pološancí otevřel skóre ve 23. minutě Prášil, který využil teč jednoho z hostujících obránců. Po úvodní brance ožili fotbalisté i fanoušci a k vidění byl pohledný fotbal. Po změně stran měl dostat v 55. minutě domácí Vozábal druho užlutou kartu za úmyslné hraní rukou, místo toho však dostal kartu pouze protestující Abrahám. Ihned poté byl Vozábal střídán Boutasgountem.

Po hodině hry hlavičkoval nedůsledně pokrytý Kysela a srovnal skóre zápasu. Minutu na to hrál vykopával hostující brankář Miller míč z rukou až mimo území vápna, stejně tak jako později dvě minuty před koncem zápasu. Ani v jednom případě si však toho rozhodčí nevšimli, stejně jako si nevšimli ani penaltového zákroku Millera na pronikajícího Mendyho třináct minut před koncem zápasu.

Branka: 23. Prášil - 61. Kysela. Rozhodčí: Kocian - Slavík, Kubáň. ŽK: Vozábal, Zbončák - Kopic, Abraham. Diváci 4132.