Zpět na » Synot liga » ČR - Nizozemsko 0:2 (0:2)

Synot liga - ČR - Nizozemsko 0:2 (0:2)

0

15.05. - Čeští fotbaloví reprezentanti do devatenácti let prohráli v zápase kvalifikační skupiny o postup na EURO 2007 s Nizozemskem 0:2. Oba góly inkasovali v prvním poločase. Zápas nedohrál středopolař Lukáš Vácha, který uviděl červenou kartu.

Běžela šestadvacátá minuta a Brouwer dostal Nizozemce do vedení poté, co se trefil po rohovém kopu. Devět minut poté přidal po ztrátě míče obráncem Halamou druhou branku. Ve druhém poločase pak Češi přidali na agresivitě, ovšem jelikož byl po hodině hry po druhé žluté kartě vyloučen Lukáš Vácha, soupeř si svůj náskok již pohlídal.

Branky: 25. a 34. Bkouwek.
ČK: 58. Vácha.
ČR: Toma - Řezník, Bodeček, Halama, Ĺ mejkal - Dohnálek, Vácha, Doležal (46. Polák), Zeman - Přecechtěl (59. Dočkal), Necid (74. Nulíček).