Zpět na » Synot liga » Klokani vyhráli v Olomouci a jsou druzí

Synot liga - Klokani vyhráli v Olomouci a jsou druzí

0

14.05. - V posledním zápase 25. kola porazili Bohemians 1905 „B“ tým Olomouce suveréně 4:0. V tabulce jim tak patří kýžené druhé místo.

První poločas patřil jednoznačně jedinému muži - hráči Bohemians 1905 Vladimírovi Bálkovi, který dokázal vsítit čistý hattrick, když se své tři góly dokázal vměstnat do 12 minut. Bálkovi góly tak zajistily, že se bude druhý poločas jen dohrávat.

Ve druhém poločase ještě výsledek pečetil Kulvajt a uzavřel tak pro Bohemians vydařené utkání. Domácí měli šance alespoň na čestný úspěch, ale v koncovce neměli dostatek klidu.

Olomouc B - Bohemians 1905 0:4 (0:3)
Góly: 32., 43. a 44. Bálek, 89. Kuvajt. Rozhodčí: Damková - Lhoták, Vysloužil. ŽK: Lukáš. Diváků: 1044.
Olomouc B: Černý - Kopecký (46. Chmelíček), Hochmeister (14. Barcal), Formánek, Vepřek - Hrdlovič, Hořava, Ĺ alamoun, Nepožitek, Pulkert - Petr
Bohemians 1905: Sňozík - Marek, Rada, Lukáš, Růžička - Kotyza (65. Hašek P.), Adam, Vágner, Rychlík - Bálek (70. Kulvajt), Ĺ koda (59. Bartek)