Zpět na » Synot liga » FK Teplice - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)

Synot liga - FK Teplice - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)

0

13.05. - Fotbalisté Sigmy Olomouc vydolovali cenný bod v Teplicích. Na Stínadlech dvakrát dokázali vyrovnat nepříznivé skóre a opět se přiblížili záchraně. Pro domácí to je ztráta dvou bodů v boji o páté místo.

V Teplicích svítilo slunce a pro fotbal to bylo jen dobře.

Však taky začaly padat brzo góly. Už ve čtvrté minutě přihrál Sabou v šestnáctce Dortovi a ten překonal Lovásika - 1:0. Za dvě minuty ale bylo srovnáno. Hostující Melinho znovu ukázal svou fotbalovou technickou vyspělost a ze standardní situace z dvaadvaceti metrů umístil míč na opačnou stranu než stál gólman Belic.

Teplický brankář si v zápase nezachytal ani půlhodiny. Při šanci Sigmy se po střetu s olomouckým útočníkem Ĺ ultesem poranil a do branky musel jeho náhradník Jakub Dvořák.

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí. V 51. minutě musel likvidovat Lovásik přímý kop Doležala. O sedm minut pozdeji už ale míč ze sítě lovil. Domácí záložník Fenin našel kolmicí za obránce Džeka a ten dal svou třináctou branku sezony.

Sigma se snažila vyrovnat a to se jí podařilo dvacet minut před koncem zápasu. V 71. minutě zkusil štěstí z rohu šestnáctky Onofrej, jeho skákavá střela Dvořákovi proklouzla na tyč a odrazila se na nohu dobíhajícího Schulmeistera, který z úhlu poslal míč do sítě.

Teplice měly další šance na třetí gól, ale ten už nedaly a zápas tak skončil nerozhodně 2:2. Kouč Olomouce Petržela tak mohl být alespoň trochu spokojený.

FK Teplice - Sigma Olomouc 2:2 (2:1)