Zpět na » Synot liga » SK Kladno - FK SIAD Most 2:2 (2:1)

Synot liga - SK Kladno - FK SIAD Most 2:2 (2:1)

0

13.05. - V zápase se prosadil ve druhém poločase mostecký útočník Tomáš Pešír, který ukončil svoje letošní střelecké trápení a jeho zásluhou Most remizoval v Kladně 2:2.

Na začátku zápasu začal lépe hostující Most, nejrpve ve druhé minutě upadl ve vápně Brzezina ovšem rozhodčí pokutový kop neodpískal. Nedlouho poté střílel Gašparík, ovšem s jeho střelou si domácí brankář Pavlík poradil. Po jedenácti minutách hry se téměř jako z čistého nebe ocitl před prázdnou bránou Kousal, který doklepával míč po akci Radzinevičiuse do prázdné brány. Ovšem již v pětadvacáté minutě Most vyrovnal, když Mendy zužitkoval přesnou Pešírovu přihrávku a prostřelil brankáře Pavlíka. Skóre ovšem nevydrželo opět příliš dlouho a po půl hodině hry se stav zápasu znovu měnil, když Vaniak pustil střelu Ĺ elichy ze třiceti metrů, která ovšem těsně před hostujícím brankářem skočila.

Nedlouho po začátku druhého poločasu vypadl na pět minut elektrický proud, ovšem hrálo se i bez umělého osvětlení dál. K vidění byl během té doby například první mostecký rohový kop zahrávaný ve druhé půli. Běžela právě 77. minuta, když se hostující útočník Tomáš Pešír dočkal konečně gólového zápisu. V posledních zápasech hrál aktivně, ovšem měl střeleckou smůlu, dnes však se k němu štěstěna díky jeho píli a snaze naklonila příznivou stranou - po pasu Jendruščáka se ocitl sám před Pavlíkem a bez problémů jej překonal, čímž také určil konečný stav 2:2.

Branky: 11. Kousal, 32. Ĺ elicha - 25. Mendy, 76. Pešír. ŽK: Killar. Rozhodčí: Královec - Hojsík, Jiřík. Diváci: 2145.
Sestava Kladna: Pavlík - Ĺ imůnek, Farbák, Killar, Hamouz - Cigánek (67. Čáp), Strnad (71. Hlava), Ĺ elicha, Kalina - Kousal (64. Veleba), Radzinevičius.
Sestava Mostu: Vaniak - Prášil, Krejčí, Procházka, Zbončák - Mendy, Vozábal, Ĺ koda, Gašparík (73. Trubila) - Pešír (83. Macek), Brzezina (64. Jendruščák).