Zpět na » Synot liga » Opava deklasovala Čáslav

Synot liga - Opava deklasovala Čáslav

0

12.05. - Opava potvrdila svou dobrou jarní formu a jasně zvítězila nad Čáslaví 4:0. Již ráno porazil Sokolov Třinec těsně 2:1.

Opava - Čáslav 4:0 (0:0)

V prvním poločase si vytvořila několik dobrých šancí ke skórování, ale nedokázala využít ani jednu. Pouze ve 20. minutě dostal míč do sítě Libor Kozák, ale bohužel pro něj stál v ofsajdu. Čáslav se v prvním poločase spoléhala na brejky.

Do druhé půle vstoupili domácí aktivně. Výsledkem jejich aktivity byl gól Dušana Půdy, který se trefil z rohu. V 71. minutě byl faulován ve vápně Halaška a pokutový kop proměnil Mezlík. O vítězi utkání bylo v tu dobu asi rozhodnuto, protože hosté se na nic nezmohli. Konečnou podobu výsledky dal ještě v závěru dvěma góly střídající Milan Halaška.

Góly: 82. a 90. Halaška, 55. Půda, 71. Mezlík z pen. Rozhodčí: Kocourek - Čecháček, Hrubeš. ŽK: Ĺ iranec, Broschinský. Diváků: 2603.
Opava: Novák - Kolínek, Pejša, Mezlík, Víšek - Partyš, Barteska, Wirth, Zapletal (80. Sluka) - Půda (67. Halaška), Kozák (86. Holčák)
Čáslav: Ĺ venger - Broschinský (76. Zachariáš), Mráz, Ĺ iranec, Razím - Urban, Podrazký, Haniak, Kunášek - Jirouš (76. Michal), Klesa (87. Brabec)

Sokolov - Třinec 2:1 (0:1)

Utkání začalo pro domácí Sokolov šokem, když hosty do vedení poslal po rohovém kopu ve 4. minutě Brezničan. Po té se domácí snažili, ale jejich snažení bylo často marné. Zaslouženého vyrovnání se tedy domácí dočkali v 60. minutě, kdy se trefil Jiří Mlika. O výsledku rozhodla 88. minuta, když se trefil po druhé v zápase Mlika, a zajistil pro domácí šťastné tři body.

Góly: 60. a 88. Mlika - 4. Brezničan. Rozhodčí: Makovička - Pokorný, Mencl. ŽK: Čada, Kubásek - Maceček, Vreštiak, Matěj. Diváků: 1740.
Sokolov: Kubásek - Dřížďal, Hájovský, Němeček, Mach - Szabo, Čada, Jiráček (83. Kocourek) - Salák, Ĺ orfa (52. Mlika), Koukal (80. Kura)
Třinec: Vreštiak - Vavruša, Pindor, Brezničan, Matěj - Malíř, Ceplák (79. Kořínek), Čelůstka, Janeček - Maceček (55. Szmek), Lachowicz (57. Miko)