Zpět na » Synot liga » Liberec - Zlín 2:2 (0:2)

Synot liga - Liberec - Zlín 2:2 (0:2)

0

09.05. - Ještě čtvrt hodiny před koncem zápasu prohrával Liberec v domácím prostředí se Zlínem, který nevyhrál 36 zápasů na hřištích soupeře v řadě. Přesto na hřišti úřadujícího mistra ligy vedl po prvním poločase překvapivě o dvě branky.

Liberec měl smůlu hned v první minutě, když se zranil útočník Jan Blažek a musel být střídán. Blažek si v dalších zápasech v lize již nezahraje, nezahrál by si ani kdyby byl zdráv neboť byl nominován do reprezentačního výběru Česka do devatenácti let.

V dalších minutách se Liberec snažil dobýt branku, kterou hájil brankář Zlámal, ovšem nedařilo se mu to. Naopak Zlín vstřelil ze dvou brejků dva góly a do šaten se tak šlo za pro hosty velmi výhodného stavu. Ovšem v 78. a 81. minutě se prosadil útočník Nezmar a dvěma přesnými zásahy vyrovnal na konečných 2:2.

Branky: 79. a 82. Nezmar - 22. Kraus, 45+2. Červenka. Rozhodčí: Jára - Zlámal, Pinkas. ŽK: Rick, Brezinský, Nezmar - Penner, Zlámal, Ĺ vach, Ĺ mahaj. ČK: 71. Ĺ vach (ZLín). Diváci: 5857.

Liberec: Hauzr - Ĺ inglár, Košťál, Brezinský, Janů - Papoušek, Bílek, Rick (46. Matula), Pudil (78. Jonáš) - Blažek (6. Parks), Nezmar. Trenér: Lavička.

Zlín: Zlámal - Janíček, Ĺ vach, Zúbek, Penner (65. Vidlička) - Vyskočil, Vrtělka, Dian (83. Opiela), Červenka - Ĺ mahaj, Kraus (73. Zbožínek).