Zpět na » Synot liga » HFK Olomouc pouze remizovala

Synot liga - HFK Olomouc pouze remizovala

0

26.05. - HFK Olomouc si připsala nepříjemnou domácí ztrátu v boji o postup. Doma pouze remizovala s Jakubčovicemi 2:2. Ve zbývajících dvou utkání se zrodily remízy 1:1.

HFK Olomouc - Jakubčovice 2:2 (1:2)

V první půli chtěli domácí rychle rozhodnout, ale svazovala je nervozita. Navíc hostující Jakubčovice podnikali nebezpečně brejky, a tak zajímavý první poločas skočnil 1:2. Ve druhé půli nejprve vyrovnal Dadák. Po té se domácí tlačili před branku Jakubčovic, ale dobře bránící hosté je až na pár výjimek k ničemu nepustili.

Domácí tak ztratili dva body a na druhé Bohemians, kteří již v pátek vyhráli, ztrácí stejný počet bodů.

Branky: 22. Lošťák, 57. Dadák - 13. Prohászka, 30. Hanus. Rozhodčí: Bílek - Handlíř, Santarius. ŽK: Krajčovič, Baránek, Kopta, Daněk. Diváci: 754.
HFK Olomouc: Doležal - Lošťák, O. Kalvoda (60. Ĺ kuta), Kotůlek, Josefík - Spáčil, Grim, Lukášek, Dadák (60. Krutý) - Kazár, Da Silva (73. Korčián)
Jakubčovice: Kollár - Kopta, Kuděla, Krajčovič, Daněk - Hanus (71. Mikula), Baránek (79. Kunc), Fischer, Vondra (63. Krohmer) - Svatonský, Prohászka

Sokolov - Čáslav 1:1 (0:1)

Utkání ovlivnila desátá minuta, kdy poslal hosty do vedení Podrazský. Po té se hrál vyrovnaný fotbal. Do druhé půle vstoupili domácí aktivně a byli lepší. Výsledkem toho byl pouze vyrovnávací gól Koukala. Více již Sokolov nestihl.

Branky: 73. Koukal - 10. Podrazký. Rozhodčí: Hrubeš - Teuber, Pinkas. ŽK: Koukal - Kurak, Kunášek, Ĺ rámek. Diváci: 1670.
Sokolov: Kubásek - Dřížďal, Huber, Němeček, Mach - Bakeš (46. Čada), Kura, Jiráček - Salák (70. Kocourek), Mlika (75. Ĺ orfa), Koukal
Čáslav: Ĺ venger - Gross, Ĺ rámek, Mráz, Razím - Kurak, Haniak, Podrazký, Kunášek - Zachariáš (80. Klesa), Urban (70. Jirouš)

Hlučín - Vítkovice 1:1 (0:0)

O výsledku se rozhodlo v nastaveném čase. V doslova infarktovém závěru se trefili nejprve hostující Černý a doslova v hodině dvanácté vyrovnával Hanus. V tu dobu hráli domácí dokonce v devíti a o to je pro ně remíza cennější. Vyloučení Bohdan i Toth byli vyloučeni zbytečně pro druhých žlutých kartách.

Pro Hlučín i Vítkovice remíza nic neřeší. Oba týmy mají záchranářské starosti a po nedělních výsledcích mohou klesnout ještě níže.

Branky: 90+7. Hanus - 90+4. Černý. Rozhodčí: Kocourek – Vysloužil, Dobrovolný. ŽK: Hornyak, Bogdaň, Toth - Motyčka, Novák. ČK: 57. Bogdaň, 77. Toth. Diváci: 1526.
Hlučín: Valach - Volek, Bogdaň, Ĺ týbar, Hornyak - Žižka (56. Skotnica), Sáblík, Tirer (69. Melecký), Toth - Dombi (90. Hanus), Havlíček
Vítkovice: Kello - Hejdušek, Derych, Hromkovič, Třasák (72. Novák) - Valášek (73. Černý), Ĺ vec, Motyčka, Mikulenka - Jakus (90. Kroker), Jandík