Zpět na » Synot liga » Plzeň chce Teplicím oplatit říjnovou porážku

Synot liga - Plzeň chce Teplicím oplatit říjnovou porážku

Plzeň chce Teplicím oplatit říjnovou porážku © fcviktoria.cz - Plzeň v utkání s Teplicemi

0

Líbilo se

24.04. - Hráči Viktorie Plzeň absolvují dva ligové zápasy v jednom pracovním týdnu. Zatímco na Velikonoční pondělí hráli viktoriáni zápas na Slavii, v pátek se před vlastním publikem představí v utkání s Teplicemi. V průběhu týdne se udála ještě jedna mimořádná událost. Své narozeniny oslavili Patrik Hrošovský s Pavlem Horváthem.

„Žádný speciální dárek jsme si pro ně nepřipravili. Samozřejmě jsme jim oběma popřáli hlavně hodně zdraví, aby nám mohli pomáhat na hřišti. Spíš by měli připravit něco oni nám, ale teď na to momentálně není čas, protože už v pátek hrajeme s Teplicemi,“ zůstává soustředěný Václav Procházka.

„Je to další z důležitých zápasů, který chceme doma vyhrát. Teplice na podzim ukazovaly, kde je jejich síla. Teď jejich tým zažil možná slabší sérii a z toho se vždy špatně dostává. Určitě ale jejich hráči nezapomněli hrát fotbal a zůstávají hodně nebezpeční především v útoku. My se budeme snažit hrát svoji hru s důrazem na kombinaci a ofenzivu. Nechceme Teplice pouštět vůbec před naši branku,“ říká Procházka, který si při vyslovení jména severočeského klubu vybaví doposud poslední střetnutí obou celků. „Na zápas, který jsme na jejich stadionu na podzim prohráli, se nevzpomíná moc dobře. Jedná se vlastně o jedno ze dvou utkání, které jsme v letošní sezóně prohráli. Budeme se snažit to odčinit a doma jim porážku vrátit,“ připouští Procházka, že o motivaci má plzeňský kádr postaráno.

Patrik Hrošovský si na velkou slávu nepotrpí. „Tak nějaká velká oslava nebyla, jen jsem si večer sedl s pár známými a dívali jsme se na zápas Ligy mistrů,“ prozrazuje, jak trávil narozeninový večer. „Žádné překvapení si zatím jak pro mě, tak pro Pavla Horvátha, kluci nepřipravili. To spíše my se musíme dohodnout, co do kabiny přineseme,“ tuší Hrošovský. „S Teplicemi to bude těžké utkání. Sice nemají tu formu co na podzim, ale i tak hrají o pohárové příčky. Věřím, že nás přijdou fanoušci podpořit a vytvoří nám výbornou kulisu, kterou my podpoříme kvalitním výkonem a zvítězíme,“ uzavírá nyní už dvaadvacetiletý Patrik Hrošovský.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články