Zpět na » Synot liga » Jakubčovice - Hlučín 0:1

Synot liga - Jakubčovice - Hlučín 0:1

0

02.06. - Hlučín zvládl pro sebe důležitý zápas a šťastně zvítězil v Jakubčovicích 1:0 gólem ze třetí minuty nastavení.

Hlučín se tak díky výhře vyhoupl dočasně na dvanácté místo. Ovšem situace na konci tabulky je ohromě vyrovnaná a o sestupujících týmech mohou rozhodovat maličkosti. Mezi dvanáctým Hlučínem a šestnáctou Bystrcí jsou pouze čtyři body.

V samotném utkání byli lepší domácí, jenže doplatili na neproměňování šancí. Tu největší měl v 62. minutě Fischer, ale mířil jen do břevna. V 93. minutě tak přišel pro domácí trest, když se trefil Martin Hanus.

Jakubčovice - Hlučín 0:1 (0:0)
Branka: 90+3. M. Hanus. Rozhodčí: Makovička - Chytil, Hájek. ŽK: F. Hanus, Svatonský, Vondra - Sáblík, Dombi, Diváci: 345.
Jakubčovice: Kollár - Mikula, Kuděla, Doležal, Vondra - F. Hanus (56. Kunc), Baránek, Fischer, Kopta - Svatonský, Prohászka. Trenér: Bittengel.
Hlučín: Kosmál - Veselý, Sáblík (75. R. Ĺ vrček), Ĺ týbar, Tomáš - Havlíček (46. Volek), Melecký, Prokeš (60. Bogdan), Žižka - M. Hanus, Dombi. Trenér: Cviertna.