Zpět na » Synot liga » Klání v Ostravě? Hodně těžký zápas, tvrdí Stanislav Tecl

Synot liga - Klání v Ostravě? Hodně těžký zápas, tvrdí Stanislav Tecl

Klání v Ostravě? Hodně těžký zápas, tvrdí Stanislav Tecl © fcviktoria.cz - Stanislav Tecl

0

Líbilo se

24.02. - Viktorka ve dvou soutěžních zápasech fotbalového jara zatím zná pouze jednoho jediného střelce. Jak ve čtvrtek proti Šachtaru Doněck, tak v neděle proti ostravskému Baníku se zapsal do střelecké listiny Stanislav Tecl. Podle nejlepšího střelce Viktorky byl zápas s Ostravou náročný dle očekávání, ale díky štěstí a kvalitě v útočné hře se jeho týmu podařilo vydolovat tři body.

„Byl to hodně těžký zápas, ale to jsme očekávali. Bylo nám jasné, že Baník bude hrát tvrdě a agresivně. Nakonec se to také potvrdilo na hřišti,“ tvrdí plzeňský útočník.

V Ostravě si tak na své konto připsal sedmý a osmý ligový zásah v probíhajícím ročníku. „Měl jsem štěstí. Prvnímu gólu předcházela skrumáž před brankou a mě se podařilo dostat se k míči jako prvnímu. Druhý gól padl po pěkně vypracované akci. Radim Řezník tam vyhrál důležitý souboj a já už jsem to jenom doťuknul,“ říká skromně nejlepší střelec Západočechů.

Ač Viktorka měla nad Ostravou dvoubrankový náskok, v závěru inkasovala a přeci jen se ve vzduchu vznášela hrozba remízového výsledku. „Vést 2:1 je takové ošidné. Bylo to těsně před koncem, Baník ožil a začal balóny nakopávat. Samozřejmě jsme se trošku báli,“ přiznává.

„Zavařili jsme si to sami. Baník bojoval. Neměl proti nám co ztratit. Myslím si, že jsme - při vší úctě k tomu, jak hrála Ostrava - měli proměnit více šancí, aby byl zápas rozhodnutý daleko dříve,“ vrací se k závěrečným minutám Pavel Horváth. „Baník se totiž zvednul, přišel Václav Svěrkoš a dal gól. Poté hráli v deseti a už to bylo takové mydlení... Ke konci jsme to trošku zklidnili. Myslím si, že Baník kromě gólové situace neměl ve druhé polovině žádnou další šanci,“ doplňuje své hodnocení plzeňský kapitán.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články