Zpět na » Synot liga » Slavia získala stopera, na hostování přichází Michal Smejkal

Synot liga - Slavia získala stopera, na hostování přichází Michal Smejkal

Slavia získala stopera, na hostování přichází Michal Smejkal © slavia.cz - Michal Smejkal

0

Líbilo se

21.02. - Slavia získala v poslední den přestupního termínu do obrany nového stopera.V Edenu bude na jaře hostovat Michal Smejkal z Mladé Boleslavi. Naopak do středočeského klubu míří pro jarní část Štěpán Koreš.

Jak Michal Smejkal, tak Štěpán Koreš odchází do svých nových působišť na půlroční hostování bez opce. Slavia tak příchodem Smejkala vyřešila absenci zraněného Martina Dobrotky. Všechny formality jsou vyřízené, nový obránce tak může do sobotního utkání proti Olomouci zasáhnout.

„Reagovali jsme na danou situaci, kdy se nám zranil Martin Dobrotka. Bylo potřeba pro jistotu doplnit stoperský post. Trenér Koubek požadoval posílení této formace. Vyšli jsme mu vstříc. Dokonce se nám povedlo přivést hráče, kterého sám chtěl, což mě těší,“ uvedl sportovní ředitel Slavie Karol Kisel.

„Jsem rád, že tady Michal je a pomůže nám během jarní části, která bude velice náročná. Je to hotový ligový hráč, kterého můžeme kdykoliv použít,“ těší Karola Kisela.

Na hostování do středočeského klubu odchází Štěpán Koreš. „Mladá Boleslav, kterou tlačí ofenzivní část, kde má několik zraněných hráčů, za to logicky něco požadovala. Proto jsme dospěli k dohodě, že k nim půjde Štěpán Koreš. Věřím, že mu to po určitém období, které tady strávil, také pomůže,“ popsal sportovní ředitel Slavie.

„Štěpán může získat novou motivaci a více prostoru na hřišti, než by dostal třeba tady. Věřím, že se nám vrátí jako hotový hráč. Obě hostování jsou bez opce, takže pokud by hráči měli v létě přestupovat, tak se to bude řešit samostatně,“ doplnil Karol Kisel.

Kam dál?

Redakce / slavia.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články