Zpět na » Synot liga » Kušnír opouští Liberec a přestupuje do Kazachstánu

Synot liga - Kušnír opouští Liberec a přestupuje do Kazachstánu

Kušnír opouští Liberec a přestupuje do Kazachstánu © fcslovanliberec.cz - Ondřej Kušnír v dresu Liberce

0

Líbilo se

29.01. - Fotbalisté Liberce se budou muset v jarní části sezóny obejít bez Ondřeje Kušníra. Obránce totiž využil výstupní klauzule ve smlouvě a ze Slovanu přestupuje do kazašského celku Tobol Kostanaj.

"Ondřej Kušnír využil klauzuli, která mu umožňovala při splnění předem daných podmínek ze Slovanu odejít. Dnes o naplnění této klauzule informoval vedení klubu. Podepsání smlouvy by podle Kušníra mělo být už jen formalitou," vyjádřil se k situaci Liberec.

Pro severočeský tým to znamená další výraznou ztrátu před boji v jarním pokračování Evropské ligy. Během zimy už odešel stoper Renáto Kelič a hostování ukončil Ukrajinec Sergej Rybalka. Navíc po konci sezóny přijde Slovan i o jednu z nejvýraznějších postav úspěšného evropského tažení. Radoslav Kováč totiž podepsal smlouvu s pražskou Spartou. Vedení Liberce pak doufá, že ztráty v obraně dokáží vykompenzovat příchody Jana Rajnocha z turecké Adany a Marka Jarolíma z Iraklisu Soluň.

Kušnír se v osmém celku loňské kazašské ligy potká s dalšími dvěma Čechy. Společnost by mu měla dělat dvojice Štěpán Kučera a Jiří Jeslínek.

Devětadvacetiletý obránce přišel do Liberce v roce 2012 a odehrál v klubu celkem 34 zápasů. Do utkání nejvyšší soutěže pak naskočil ve 134 případech, během kterých dokázal vsítit 13 branek. V dosavadním průběhu kariéry má také 4 reprezentační starty.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
owlbets - 29.01. Odpovědět

skoro jako weiss, ten šel ale do tepla

pro sportovní tipy
http://owlbets.wix.com/owlbets

owlbets
Mathys - 29.01. Odpovědět

Vyměnil EL za prachy a zimu.

Mathys
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články