Zpět na » Synot liga » Do Bohemians přichází stoper Brabec, Znojmo se zajímá o Fenina

Synot liga - Do Bohemians přichází stoper Brabec, Znojmo se zajímá o Fenina

Do Bohemians přichází stoper Brabec, Znojmo se zajímá o Fenina © bohemians.cz - Stoper Erich Brabec začal trénovat s Bohemians 1905

0

Líbilo se

23.01. - Ligoví nováčci pokukují po velkých jménech. Erich Brabec a Martin Fenin by jim v jarní fázi soutěže měli pomoci se záchranářskými boji. Zatímco příchod toho prvního do Bohemians 1905 už je prakticky jistý, Znojmo by s angažováním trápícího se útočníka mohlo narazit.

Šestatřicetiletý zkušený obránce se do Gambrinus ligy vrátí po necelých dvou letech, které strávil ve slovenské Senici. V minulosti působil ve Slavii, s níž získal dva mistrovské tituly a zahrál si i Ligu mistrů, Spartě, ale také v sedmi zahraničních klubech.

"Zbývá dořešit jen formality se slovenskou stranou," naznačil pro klubový web Brabec, jenž v Ďolíčku podepíše jednoletý kontrakt. "S hráčem jsme domluveni a dnes se k nám připojil do přípravy," potvrdil také sportovní ředitel Tomáš Požár. Brabec by mohl nastoupit už v pátečním semifinále Tipsport ligy proti Dukle.

Znojmo zkouší přilákat Fenina

Druhý nováček nejvyšší soutěže zacílil na útočníka pražské Slavie Martina Fenina. Tomu v prosinci vedení klubu oznámilo, že nebude bránit jeho případnému odchodu. "Kontaktoval jsem Martina Fenina, ale on má i jiné nabídky. Stále hledáme k Vašíčkovi útočníka, protože za něj nemáme v případě zranění náhradu," prozradil trenér znojemských fotbalistů Leoš Kalvoda.

Jestli Fenin přijme nabídku z jihu Moravy, bude jasné do konce tohoto týdne. Pokud by na ni kývnul, jednalo by se o další šanci pro šestadvacetiletého útočníka, který během svého dosavadního působení v Edenu ani jednou neskóroval, a také kvůli tomu vypadl z prvního týmu sešívaných.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články