Zpět na » Synot liga » Zamíří Holeňák zpátky do Slavie?

Synot liga - Zamíří Holeňák zpátky do Slavie?

0

Líbilo se

12.06. - Fotbalová Slavie si coby možnou posilu vyhlídla Miroslava Holeňáka, který v klubu již dříve působil. Před rokem však odešel do rakouského Mattersburgu, jenž však na něj neuplatnil nyní opci.

Ovšem kromě Holeňáka se zajímá český vicemistr také o Jaroslava Černého z Budějovic, Tomáše Polácha z Brna, Ondřeje Ĺ ourka z Jihlavy. Kromě toho již dříve avizoval zájem o přestup Milana Ivany ze Slovácka a Vladimíra Ĺ micra z Bordeaux.

Nejnadějněji vypadá přitom příchod Ĺ micra, který je stejně jako Holeňák volným hráčem a v případě že nedostane lukrativní nabídku ze zahraničí přestoupí do Slavie. Jasno by chtěl mít do 18. června kdy slávistům začíná letní příprava.

Naproti tomu příchod Milana Ivany se začíná komplikovat, protože se kromě Slavie, Boleslavi a Teplic ozvala nově také Žilina, do které má v tuto chvíli nakročeno.

Slavii naopak opouští Radek Dosoudil, který tak doplácí na dvě vyloučení v brzké době po sobě. Po nich totiž ztratil důvěru trenéra Karla Jarolíma a byl přeřazen do třetiligové slávistické rezervy, nyní dostal povolení hledat si nové angažmá. Pokud si nenajde nové působiště, přípravu absolbuje s B-týmem.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články