Zpět na » Synot liga » Daniel Kolář prodloužil ve Viktorii

Synot liga - Daniel Kolář prodloužil ve Viktorii

Daniel Kolář prodloužil ve Viktorii © fcviktoria.cz - Daniel Kolář

2

Líbilo se

10.01. - Jeden ze služebně nejstarších hráčů Viktorie spojil svoji budoucnost s Plzní také pro další období. Daniel Kolář prodloužil v pátek smlouvu ve Štruncových sadech až do června 2016.

„Jednání nebyla dlouhá ani komplikovaná. Obě strany věděly, co chtějí a především pak měly eminentní zájem se dohodnout. Dan měl velmi zajímavou nabídku zahraničí, o to více mě těší, že se rozhodl spojit svoje další působení s Viktorií Plzeň,“ uvedl při podpisu nového kontraktu generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

„Všichni v klubu věříme, že také pod novým trenérem budeme dále sportovně úspěšní a přístup hráčů mě v tomto přesvědčení utvrzuje. Všichni naši fotbalisté dále mají své sportovní ambice a chtějí dosahovat stále lepších výsledků. Já jsem přesvědčen o tom, že ani Dan zde není proto, aby se dožil důchodu, ale aby byl dál platnou součástí FC Viktorie Plzeň,“ zakončil Šádek.

Pro osmadvacetiletého záložníka znamená nový kontrakt prodloužení plzeňského příběhu, který píše již od září 2008. „V Plzni už jsem po těch letech jako doma, cítím se zde skvěle. Především však ze spoluhráčů i vedení klubu cítím obrovskou snahu o to, aby naše úspěchy nebyly jen epizodou. Nadále chci vyhrávat a postupovat v evropských pohárech, motivace mi ani v nejmenším nechybí,“ řekl v pátek dopoledne střelec jednapadesáti ligových branek.

„Nabídka ze zahraničí byla velmi zajímavá finančně, navíc se jednalo o stabilizovaný klub. Bylo to asi moje nejtěžší rozhodování v kariéře, ale jsem rád, že jsem se rozhodl takto. Máme zde skvělý tým, stadion, fanoušky. Hodně samozřejmě dělá také parta v kabině, která je po celou dobu pěti let vynikající. Vše jsem zvážil a výsledkem je prodloužení kontraktu s Viktorií.“

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články