Zpět na » Synot liga » Kolář má výron kotníku

Synot liga - Kolář má výron kotníku

0

12.06. - Pro Daniela Koláře nejspíše skončilo mistrovství Evropy jednadvacítek poté, co se zranil v pondělním prvním zápase českého výběru proti Anglii, ve kterém utrpěl těžký výron kotníku.

"Vypadá to špatně, na kotníku má velký otok a není pravděpodobné, že by byl připraven na další dva zápasy ve skupině. Počkáme ještě do úterního rána, jestli třeba otok trochu neustoupí. Jinak by zřejmě jel domů," řekl týmový lékař Petr Novák

Sparťanská jednadvacetiletý záložník podstoupil ihned po zápase vyšetření, které bohužel poškození vazů potvrdilo. Pokud by se jeho stav nezlepšil, odjel by z Nizozemska bez jediného odehraného celého poločasu.

Kolář s ezranil ve třetí minutě prvního poločasu poté, co jej jeden z Angličanů tvrdě fauloval. Již v osmnácté minutě byl střídán plzeňským Fillem, který měl na noze i největší gólovou šanci zápasu, ale neproměnil ji.

Češi hrají svůj druhý zápas na turnaji již zítra proti Srbsku, výkop utkání je v 18:15.