Zpět na » Synot liga » Fotbalový deník: Horké hlavy tiší ultras

Synot liga - Fotbalový deník: Horké hlavy tiší ultras

Fotbalový deník: Horké hlavy tiší ultras © sparta.cz - Marek Matějovský bude opět hrát klíčovou roli při cestě za titulem

3

Líbilo se

03.01. - FotbalPortal.cz přináší další díl Fotbalového deníku, v němž glosujeme události dne v českém fotbalovém rybníčku. Jestliže s článkem budete chtít slušně a věcně polemizovat, budeme jen rádi.

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Na známé pořekadlo si nejspíše vzpomněl záložník pražské Sparty Marek Matějovský. Zatímco svůj gól proti Jablonci pomalu toužil anulovat, při podpisu nové smlouvy už tak naštvaný nebyl. Naopak deklaroval svoji radost.

Přitom se na jeho pozici nic nezměnilo. V záloze letenských se na podzim dobře prezentovali snad všichni hráči počínaje Váchou a konče devítigólovým Josefem Hušbauerem. A trenér Lavička s tímto složením nebude hýbat ani na jaře.

Co tedy stojí za Matějovského náhlým prozřením je nabíledni. Ne že by o zkušeného záložníka nebyl jinde zájem, jenže těžko by někde dostal podobnou smlouvu jako ve Spartě. A to si už pak člověk rozmyslí, jestli se mu vyplatí opouštět klub jen proto, aby hrál ještě chvíli v základní sestavě.

Nic to nemění na faktu, že uklidnění bývalého kapitána je dalším krokem k titulu, který Sparta už tři roky nezískala. Často právě díky Matějovskému, jehož výkonost na jaře upadala. Pokud by náskok sparťané promarnili i letos, značná část fanouškovské obce by to nesla velmi nelibě. Matějovský i vedení klubu si to uvědomují, i proto horké hlavy tak rychle vychladly.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články