Zpět na » Synot liga » Piták s Vošahlíkem se nejspíše vrátí do pražské Slavie

Synot liga - Piták s Vošahlíkem se nejspíše vrátí do pražské Slavie

Piták s Vošahlíkem se nejspíše vrátí do pražské Slavie © uefa.com - Karel Piták na podzim válel v Jablonci, nyní ale od klubu dostal souhlas s přestupem do Slavie

0

Líbilo se

18.12. - Pražská Slavia nejspíše přivítá nové posily. I když spíše bychom měli napsat staronové. Karel Piták i Jan Vošahlík už v klubu působili a nyní se budou snažit sešívaným pomoci zachránit prvoligovou příslušnost.

Vedle někdejšího angažmá ve Slavii oba hráče spojuje také tým, ze kterého přicházejí. Pitákovi s Vošahlíkem dal svolení k přestupu severočeský Jablonec. Právě mezi těmito dvěma celky často probíhal obchod i v minulosti. Asi nejznámějším případem je několikanásobný transfer Adama Hlouška z Jablonce do Prahy a zpět.

Pitákův příchod je nejspíše reakcí na konec kariéry Karola Kisela, jenž působil jako jakýsi mentor pro jinak mladý Koubkův kádr. Nyní by měl jeho roli převzít fotbalista, který se slávistickou kabinou má bohaté zkušenosti z období 2002 - 2006. Ze Slavie odešel do Salcburku a po návratu do Čech zakotvil v Jablonci.

To čtyřiadvacetiletý Vošahlík má zkušenosti podstatně mladší a na rozdíl od Pitáka zažil i domácí atmosféru nového Edenu. V minulé sezóně tam totiž hostoval a ve dvaceti odehraných zápasech se mezi střelce zapsal čtyřikrát.

Vedle odchodu Kisela se sešívaní vypořádávají také se zraněním záložníka Tomáše Mičoly. "Jen ležím. Nemůžu nic dělat, začal jsem trochu cvičit, ale následně mi koleno oteklo a objevily se komplikace. Věřím, že když všechno dobře půjde, tak na začátku ledna začnu nabírat kondici," vyjádřil se hráč pro klubový web.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články