Zpět na » Synot liga » Čistka ve slávistickém kádru, odchází pětice hráčů

Synot liga - Čistka ve slávistickém kádru, odchází pětice hráčů

Čistka ve slávistickém kádru, odchází pětice hráčů © slavia.cz - Fotbalisté pražské Slavie

0

Líbilo se

17.12. - Angažmá v pražské Slavii skončilo hned pětici hráčů. Kromě Vojtěcha Štěpána, kterému skončilo půlroční hostování a na nějž nebyla uplatněna opce, se vedení pražského celku rozloučilo také se čtveřicí - Fenin, Škutka, Bortel a Čonka. S těmito hráči se v budoucnosti nepočítá a oni si tak mohou hledat nové angažmá.

S největšími ovacemi přišel do Edenu Martin Fenin, který ovšem předpoklady, které se od něj očekávali, nenaplnil a po dobu svého působení nijak zvlášť nevynikl, ať již vinou zranění či z jiných důvodů. Současně s Feninem přišel i další útočník Dávid Škutka, který ale také nenaplnil to, co od něho bylo očekáváno a to střílení branek. Za jarní a podzimní část se v rámci ligy prosadil pouze třikrát, což je na útočníka prvoligové úrovně poměrně málo. Fenin má poté na svém kontě 0 vstřelených branek v soutěžních utkáních.

To Milan Bortel končí především díky nevydařenému podzimu, za což mohla špatná forma a hlavně zranění. Ani přes poměrně povedenou jarní část minulé sezóny si tak nedokázal udržet trenérovu důvěru a končí. Poslední z pětice, Matúš Čonka, odchází po dvouletém působení. I on, stejně jako Bortel, předváděl na jaře velice stabilní výkony, ovšem podzim se mu vůbec nevydařil a jeho produktivita výrazně klesla, tudíž ani tento mladý slovenský obránce neustál čistky ve slávistickém kádru.

Počet odehraných zápasů a vstřelených gólů:

Mátuš Čonka - 35 zápasů, 1 gól

Milan Bortel - 20 zápasů, 0 gólů

Martin Fenin - 12 zápasů, 0 gólů

Dávid Škutka - 26 zápasů, 3 góly

Vojtěch Štěpán - 10 zápasů, 0 gólů

Kam dál?

Josef Hladík / Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články